Katalog > Mobily > Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Načítám galerii...
Předchozí
Další
5.5" displej s vysokým rozlišením Užívejte si jedinečný displej, který tento model dostal od svých vývojářů. Displej je nejen dostatečně velký, ale je možné si jej přizpůsobit pro ovládání jednou rukou. Redmi Note 5A Prime nabízí IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pix, na kterém si užijete mnoho zábavy za každé situace. Kovová textura, která je mnohem lehčí než kov Redmi Note 5A Prime...

Všechny nabídky pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Xiaomi Redmi Note 5A Prime

5.5" displej s vysokým rozlišením
Užívejte si jedinečný displej, který tento model dostal od svých vývojářů. Displej je nejen dostatečně velký, ale je možné si jej přizpůsobit pro ovládání jednou rukou.
Redmi Note 5A Prime nabízí IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pix, na kterém si užijete mnoho zábavy za každé situace.
Kovová textura, která je mnohem lehčí než kov
Redmi Note 5A Prime váží neuvěřitelných 153 g, a to vše díky kovové textuře. Díky textuře má zařízení elegantní a moderní vzhled. Plusem je možnost výběru ze tří barev - růžové zlato, elegantní zlatá nebo platinová stříbrná.
16-megapixelová přední kamera
Model disponuje přední kamerou o velikosti 16 megapixelů. Kamera má inteligentní samospoušť a softwarové vylepšení vzhledu při zachování skutečné struktury obličeje.
Kamera také obsahuje přední blesk, který vám zajistí jasnou pokožku a světlé oči. Teď už můžete bezproblémově fotografovat svá selfie ve tmavém prostředí, jako ...

Parametry Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Výrobce Xiaomi

Podobné produkty

Podobné fráze: