Katalog > Mobily > Xiaomi Mi 6 64GB

Xiaomi Mi 6 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 11 390 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 11 390 Kč
Porovnat 3 obchody
Chytrý mobilní telefon od značky Xiaomi verze Mi6 je nástupcem známé vlajkové lodi Mi a svými parametry se aktuálně řadí mezi nejlepší smartphony světa. Mobil Xiaomi Mi6 je nejen velmi výkonný a má obrovskou kapacitu uložiště, disponuje také nejnovějšími technologiemi duálních fotoaparátů a překrásný design celé dílo jen podtrhuje. Jako třešničkou na dortu se Xiaomi Mi6 pyšní nejnovější verzí obl...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Xiaomi Mi 6 64GB

Popis Xiaomi Mi 6 64GB

Chytrý mobilní telefon od značky Xiaomi verze Mi6 je nástupcem známé vlajkové lodi Mi a svými parametry se aktuálně řadí mezi nejlepší smartphony světa. Mobil Xiaomi Mi6 je nejen velmi výkonný a má obrovskou kapacitu uložiště, disponuje také nejnovějšími technologiemi duálních fotoaparátů a překrásný design celé dílo jen podtrhuje. Jako třešničkou na dortu se Xiaomi Mi6 pyšní nejnovější verzí oblíbeného operačního systému pro mobilní telefony, a sice Androidu verze Nougat.
Xiaomi Mi6 se skvělým vzhledem
na trhu dostupný ve čtyřech různých provedeních.
Xiaomi Mi6 černý
Mobilní telefon poutá hned na první pohled svým skleněným tělem rámovaným kovovým rámečkem. Kombinace skla, kovu a zaoblených stran vyzařují luxusem a Mi6 se tak za svou krásu stydět opravdu nemusí. A to není vše - telefon nabídne ochranu proti stříkající vodě, díky čemuž se nemusíte bát používat telefon v extrémnějších podmínkách.
Displej o velikosti 5.15" a s  Full HD rozlišením 1920x...

Parametry Xiaomi Mi 6 64GB

Výrobce Xiaomi
LTE Ano
GPS Ne
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: