Braun MQ10BL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 205 Kč
Dostupnost: Skladem
* Nerezová šlehací metla pro tyčové mixéry Braun Multiquick 5, 7 a 9

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Braun MQ10BL

Popis Braun MQ10BL

ElektroCR píše:

BRAUN MQ 10 BL
Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí.
Klíčové vlastnosti
nerezová metla
kompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)
možno mýt v myčce
černá barva

MALL.CZ píše:

Šlehací metla Braun MQ 10 BL pro mixéry Braun Multiquick 5 a 7. Snadno a rychle hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti. Ještě nikdy jste nezvládli rychleji ušlehat šlehačku, utřít sníh z bílků, připravit těsto na koláč nebo zamíchat majonézu. S touto metlou snadno připravíte i domácí dezerty.

Alza.cz píše:

Příslušenství nerezová šlehací metla pro tyčové mixéry Braun Multiquick 5, 7
Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí. Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostinerezová metlakompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)možno mýt v myčcečerná barva

Parametry Braun MQ10BL

Výrobce Braun

Podobné produkty