YAMAHA MCR020

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 4 490 Kč
Dostupnost: Skladem
od 4 490 Kč
Porovnat 12 obchodů
Popis a parametry YAMAHA MCR-B020 WHITE Stylový zvukový mikrosystém Pokud si v pohodlí domova rádi dopřáváte poslech své oblíbené hudby, mikrosystém Yamaha MCR-B020 vám bude zaručeně dobrým společníkem. Jedná se totiž o stylový přístroj, který vám umožní ničím nerušený poslech hudby ve špičkové kvalitě. Zařízení navíc jistě oceníte i pro jeho stylový design, díky kterému perfektně zapadne d...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro YAMAHA MCR020

Popis YAMAHA MCR020

elektrospecialista.cz píše:

Přátelský milovník hudby....mikrosystém Yamaha MCR-B020. Kompaktní policový systém s velkým, místnost zaplňujícím zvukem, snadno použitelný a podporující širokou škálu možností zdrojů hudby.
Vše, co potřebujete pro přehrávání libovolného zdroje hudby. Užijte si bezdrátové přehrávání ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo PC, bez námahy s bezdrátovou technologií Bluetooth. Bluetooth je technologie pro bezdrátovou komunikaci mezi zařízeními v rámci prostoru asi 10 metrů, využívající frekvenční pásmo 2,4 GHz, pásmo, které může být použito bez licence.
Kromě CD přehrávače, USB a FM / AM rádia, má AUX IN svorky pro připojení PC nebo digitálního audio přehrávače, dávajíc Vám požitek z hudby z rozmanitých zdrojů.
Tento přístroj je vybaven USB portem, který vám umožní vychutnat si audio soubory z paměťového USB zařízení (USB flash drive). Palubní USB port Vám umožňuje nabíjet smartphone nebo tablet.
Kompaktní design s odnímatelnými reproduktory... MCR-B020 snadno ...

MALL.CZ píše:

CD mikrosystém Yamaha MCR-B020 zaujme nádechem osobitého stylu a nabízí Bluetooth 4.0 připojení pro bezdrátové streamávání hudby. Přehrává MP3 skladby z CD nebo USB vstupu, digitální FM tuner, vstup AUX, hluboké a plné basy díky 10cm měničům, sluchátkový výstup, budík, odložené buzení, časovač vypnutí, dálkový ovladač.

Alza.cz píše:

Mikrosystém 2x15W, CD, CD-R/RW, MP3, WMA, FM tuner s RDS 30 předvoleb, Bluetooth, AUX, USB port pro nabíjení mobilních zařízení, dálkové ovládání
Vyžadujete vynikající design, skvělý zvuk a intuitivní použití? Všechno co potřebujete k přehrávání hudby z libovolného zdroje dostanete v tomto elegantním mikrosystému. Užijte si bezdrátové přehrávání ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo PC bez námahy s technologií Bluetooth. Kromě Bluetooth přehrávání přináší dokonalý zvuk z CD, USB paměti a rozhlasového vysílání. Díky AUX vstupu vás však nic nelimituje při přehrávání hudby z nejrůznějších zdrojů. Vyžadujete vynikající design, skvělý zvuk a intuitivní použití? Všechno co potřebujete k přehrávání hudby z libovolného zdroje dostanete v tomto elegantním mikrosystému. Užijte si bezdrátové přehrávání ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo PC bez námahy s technologií Bluetooth. Kromě Bluetooth přehrávání přináší dokonalý zvuk z CD, USB paměti a......

Electro World s.r.o. píše:

Oranžové provedení tohoto mikrosystému Vás zaujme už na první pohled. Ve Vašem interiéru tak bude nepřehlédnutelným doplňkem. Kromě vizuálního provedení si získá vaše sympatie i svými technickými vlastnostmi. Yamaha MCR-B020 umožňuje přehrávání oblíbených skladeb z různých zdrojů. Na výběr máte bezdrátovou technologii Bluetooth, USB port nebo CD mechaniku. Rovněž lze spustit některou z rozhlasových stanic. Na předním panelu se nachází displej s ovládacími prvky. Už nyní se můžete těšit na dokonalou reprodukci.

Digiboss.cz píše:

YAMAHA MCR-B020, černá najdte na Digiboss.cz. YAMAHA MCR-B020, černá nabízíme i na splátky.
Jediné, co potřebujete k přehrávání hudby z libovolného zdrojeVychutnejte si bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo PC prostřednictvím technologie Bluetooth®. Kromě přehrávače CD, vstupu USB a FM rádia obsahuje systém také vstup AUX IN pro připojení PC nebo digitálního audio přehrávače, což umožňuje si jedním přístrojem vychutnávat hudbu z různých zdrojů. Vstupem USB lze rovněž připojený smartphone či tablet nabíjet.
Osobitý design a barevné variantyČelní panel systému nerušeně vybízí k interakci. Celkový design systému MCR-B020 byl navržen tak, aby přirozeně zapadl do prostředí...

Parametry YAMAHA MCR020

Výrobce Yamaha
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty