Katalog > Mini a mikrověže > SAMSUNG MM-J330

SAMSUNG MM-J330

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 183 Kč
Dostupnost: Skladem
od 126 Kč
Popis a parametry SAMSUNG MM-J330 Všestranné zařízení pro poslech hudby Zvukový mikrosystém Samsung MM-J330 vám umožní ničím nerušený poslech hudby v opravdu nadstandardní kvalitě. Postará se o to špičková dvoupásmová reprosoustava, která se může pochlubit výkonem 2x 35 W.   Zařízení vás potěší i celou řadou moderních funkcí a také svou širokou multifunkčností, díky které si budete mo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SAMSUNG MM-J330

Popis SAMSUNG MM-J330

Popis a parametry SAMSUNG MM-J330
Všestranné zařízení pro poslech hudby
Zvukový mikrosystém Samsung MM-J330 vám umožní ničím nerušený poslech hudby v opravdu nadstandardní kvalitě. Postará se o to špičková dvoupásmová reprosoustava, která se může pochlubit výkonem 2x 35 W.
 
Zařízení vás potěší i celou řadou moderních funkcí a také svou širokou multifunkčností, díky které si budete moci naplno vychutnat poslech hudby i mluveného slova z celé řady rozličných zdrojů.
Hudba z CD, flashky i mobilu
S tímto mikrosystémem od společnosti Samsung budete moci poslouchat klasická CD, integrovaný USB port vám však umožní i přehrávání hudby, kterou máte uloženou na flash discích či jiných přenosných paměťových médiích. Zařízení navíc disponuje i technologií Bluetooth, která vám umožní i snadný bezdrátový streaming hudby z vašeho smartphonu.
Nalaďte si rádio
Všechny milovníky klasického rádia jistě potěší vestavěný FM tuner – na mikrosystému S...

Parametry SAMSUNG MM-J330

Výrobce Samsung
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: