Katalog > Mini a mikrověže > Pioneer X-HM51

Pioneer X-HM51

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 6 145 Kč
Dostupnost: Skladem
od 6 145 Kč
Popis produktu Stylový CD mikrosystém X-HM51-K od společnosti Pioneer je skvělým doplňkem každé místnosti. Mimo jiné je vybaven dokovací stanicí pro iPod/ iPhone, USB portem a kvalitními stereo reproduktory s výkonem 2x 50W, které i v takto kompaktním provedení poskytují vysoce kvalitní zvuk. Širokopásmové reproduktory vybavené 25 mm kalotou a 120 mm středobasem poskytují plný zvuk v celém ro...

Všechny nabídky pro Pioneer X-HM51

Popis Pioneer X-HM51

Popis produktu
Stylový CD mikrosystém X-HM51-K od společnosti Pioneer je skvělým doplňkem každé místnosti. Mimo jiné je vybaven dokovací stanicí pro iPod/ iPhone, USB portem a kvalitními stereo reproduktory s výkonem 2x 50W, které i v takto kompaktním provedení poskytují vysoce kvalitní zvuk.
Širokopásmové reproduktory vybavené 25 mm kalotou a 120 mm středobasem poskytují plný zvuk v celém rozsahu od nízkých po vysoké tóny.
Kromě přehrávání CD médií a připojení iPod/iPhone, můžete také přehrávat MP3 a WMA hudbu z paměťových zařízení USB, nebo využít služeb FM/AM Tuneru. Díky Audio vstupu není problém připojit jakýkoli další hudební přehrávač. Systém je připraven také pro bezdrátové streamování hudby díky integrovanému rozhraní Bluetooth.
K dispozici je samozřejmě i praktické dálkové ovládání.
.
Plays • iPod, iPhone 4/4S/5, iPad, iPad mini (via USB)
• CD
• MP3, WMA files from USB and CD-R/RW
• Audio via bluetooth streaming
...

Parametry Pioneer X-HM51

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ reproduktorů Širokopásmové reproduktory pokrývají celé spektrum od nízkých do vysokých tónů, což se negativně odráží na kvalitě reprodukce. Vícepásmové systémy pokrývají spektrum pomocí reproduktorů s omezenými rozsahy tónů. Širokopásmové
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano
LCD displej Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: