Katalog > Mini a mikrověže > Panasonic SC-CMAX5E

Panasonic SC-CMAX5E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 10 990 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 10 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Mini systém Panasonic SC-CMAX5E-K Moderní, designový se silným zvukem s 25cm super wooferem a trojitými zesilovači to je mini systém od společnosti Panasonic. Tento mini systém je navržen s praktickou vysouvací rukojetí a kolečky pro snadné použití venku. Model je také kompatibilní s technologií Bluetooth a disponuje USB portem, takže vám dokáže přinášet silný hudební zážitek z...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Panasonic SC-CMAX5E

Popis Panasonic SC-CMAX5E

Popis produktu
Mini systém Panasonic SC-CMAX5E-K
Moderní, designový se silným zvukem s 25cm super wooferem a trojitými zesilovači to je mini systém od společnosti Panasonic. Tento mini systém je navržen s praktickou vysouvací rukojetí a kolečky pro snadné použití venku. Model je také kompatibilní s technologií Bluetooth a disponuje USB portem, takže vám dokáže přinášet silný hudební zážitek z různých hudebních zdrojů. Navíc pro podpoření každé párty disponuje mini systém barevným podsvícením s různými barvami synchronizované s hudbou, což dodá každé párty ten správný šmrcn.
Designový s dokonalými vokály bez zkreslení
Panasonic SC-CMAX5E-K vypadá stejně dobře, jako hraje. Nejedná se tak jen o mohutnou bednu bez výkonu. Tento mini systém přehrává čisté vokály bez zkreslení, protože díky odolnému a současně lehkému materiálu vzniká zvuk s citlivější odezvou, zajišťující dynamičtější a čistší vokály a zřetelné dialogy.
Silný a čistý zvuk s trojitým zesilov...

Parametry Panasonic SC-CMAX5E

Výrobce Panasonic
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mini

Podobné produkty

Podobné fráze: