Katalog > Mini a mikrověže > Blaupunkt MC60BT

Blaupunkt MC60BT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 944 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
od 3 944 Kč
Porovnat 7 obchodů
S tímto překvapivě výkonným systémem klidně uspořádejte karaoke párty se svými přáteli. Svými parametry je pro tento účel přímo stvořený a variabilní podsvícení reproduktorů umocňuje atmosféru. Minisystém má vysoký výstupní výkon a s přibaleným mikrofonem zapojíte přátele do hudební zábavy. Hudbu v MP3 pustíte z CD přehrávače nebo USB flashdisku, ale také můžete použít rozhraní Bluetooth 3.0 pro ...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 4 290 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Blaupunkt MC60BT

Popis Blaupunkt MC60BT

ONLINESHOP.cz píše:

Pozvěte své přátele a vytvořte karaoke party. Tato výkonná sada s celkovým výkonem 150 wattů, připojeným mikrofonem, FM tunerem, MP3 přehrávačem s CD a připojením USB paměti, umožňuje také bezdrátový streaming hudebních souborů ze smartphonu nebo tabletu přes Bluetooth. Variabilní podsvícení reproduktorů vytváří skutečnou disco atmosféru! Specifikace: Vrchní mechanika CD přehrávače s přehráváním formátu MP3 CD / -R / -RW / MP3 kompatibilní Bluetooth 3.0 pro bezdrátový audio streaming z telefonu nebo PC FM PLL rádio s pamětí na 30 předvoleb Port USB pro přehrávání hudby Max. výstupní výkon: 150 W (2 x 75W). Výstupní výkon: 50 W RMS (2x25W) Ekvalizér s 5 předvolbami: Flat, Classic, Pop, Rock, Jazz modrý displej Funkce Karaoke s mikrofonem v ceně Multicolor disco light dálkové ovládání Napájení: AC 100- 240V ~ 60 / 50Hz Rozměry: Hlavní jednotka: 210 (š) x 317 (v) x 268 (h) mm Speaker: 220 (š) x 317 (v) x 270 (h) mm Hmotnost: 10,14 kg...

Patro.cz- Elektro, tv, audio píše:

Druh HiFi: minisystém
Celkový výkon RMS (W): 150
Přehr. média: CD; CD-R; CD-RW; USB flash
Přehrávané formáty: MP3
Tuner: digitální
Vlnový rozsah: FM
RDS Tuner:
Hodiny: NE
Budík : NE
Vstup AUX: NE
Mikrofonní vstup: ANO
USB : ANO
Bluetooth: ANO
Wi-Fi: NE
Sluchátkový výstup: NE
LCD displej: ANO
Provedení výrobku: černá barva
Mini systém BLAUPUNKT MC60BT FM/CD/MP3/USB/karaoke, bluetooth
Pozvěte své přátele a vytvořte karaoke party. Tato výkonná sada s celkovým výkonem 150 wattů, připojeným mikrofonem, FM tunerem, MP3 přehrávačem s CD a připojením USB paměti, umožňuje také bezdrátový streaming hudebních souborů ze smartphonu nebo tabletu přes Bluetooth. Variabilní podsvícení reproduktorů vytváří skutečnou disco atmosféru!
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
• Vrchní mechanika CD přehrávače s přehráváním formátu MP3
• CD/-R/-RW/MP3 kompatibilní
• Bluetooth 3.0 pro bez...

MALL.CZ píše:

MALL.cz Dny – Sleva 15 % na všechnu elektroniku značky BLAUPUNKT s kódem MDCCZ2 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Minisystém s CD mechanikou umožňuje streaming hudebních souborů ze smartphonu nebo tabletu přes Bluetooth. Funkce karaoke, připojitelný mikrofon, FM tuner s pamětí na 30 stanic, USB vstup, podpora formátu MP3, dálkové ovládání, modrý LED displej.

Parametry Blaupunkt MC60BT

Výrobce Blaupunkt
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty