Katalog > Mini a mikrověže > Bigben TW5FAIRY2

Bigben TW5FAIRY2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 690 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 690 Kč
Popis produktu Doplňte interiér zajímavě řešeným mini systémem Bigben Multimedia Tower ‘Shiny Fairy’ v podobě sloupového reproduktoru, který se stane skvělým doplňkem dětského pokoje. Přináší čistý a energický zvuk, který plně uspokojí vaše hudební nároky a získáte v něm společníka, který vyčnívá nejen po zvukové, ale také designové stránce. Minisystém Bigben Multimedia Tower ‘Shiny Fairy’ vy...

Všechny nabídky pro Bigben TW5FAIRY2

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Bigben TW5FAIRY2

Popis produktu
Doplňte interiér zajímavě řešeným mini systémem Bigben Multimedia Tower ‘Shiny Fairy’ v podobě sloupového reproduktoru, který se stane skvělým doplňkem dětského pokoje. Přináší čistý a energický zvuk, který plně uspokojí vaše hudební nároky a získáte v něm společníka, který vyčnívá nejen po zvukové, ale také designové stránce.
Minisystém Bigben Multimedia Tower ‘Shiny Fairy’ vyniká především svým neotřelým designem, avšak jeho zvukové vlastnosti nejsou vůbec pozadu. Systém nabízí celkový výkon 2x 10 W. Díky portu USB můžete přehrávat MP3 obsah flash disku, nebo máte k dispozici FM tuner pro poslech rádia.
Pro připojení externího hudebního zdroje můžete využít audio vstup 3.5 mm stereo jack. K dispozici máte také konektor pro sluchátka a vstup mikrofonu pro zábavu s Karaoke. Součástí je také modře podsvícený LCD displej se zobrazením času a nechybí ani dálkové ovládání. V balení naleznete také mikrofon pro Karaoke. 
.
Hudební výkon: 2 x 1...

Parametry Bigben TW5FAIRY2

Výrobce BigBen
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
LCD displej Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mini

Podobné produkty