Katalog > Military literatura > Hitlerovi satrapové

Hitlerovi satrapové

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 176 Kč
Dostupnost: Skladem
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hitlerovi satrapové

Popis Hitlerovi satrapové

Booktook.cz píše:

V knize Hitlerovi satrapové autor nahlíží pod pokličku nacistických okupačních režimů všude po Evropě během druhé světové války, na jejich specifika a jevy s tím souvisejícími (deportace, holocaust, nucené práce...). Zaměřuje se především na nejvyšší představitele okupační správy v jednotlivých zemích, jejich osudy a podíl na bestiálních zločinech, kterých se nacisté dopouštěli vně hranic své „tisícileté Říše“.

Megaknihy.cz píše:

V knize Hitlerovi satrapové nahlíží autor pod pokličku nacistických okupačních režimů v Evropě za 2. světové války, svou pozornost zaměřil především na nejvyšší představitele okupační správy v jednotl

Dobré knihy píše:

PhDr. Martin Nekola (*1982) vystudoval Politologii na Filozofické fakultě v Praze, věnuje se především období nacismu v Německu a zbytku světa, dějinám totalitních režimů a československému exilu po roce 1948. Mimoto působí také jako publicista, dopisovatel několika časopisů a asistent ve Stálé komisi Senátu ČR pro krajany žijící v zahraničí.

Martinus.cz píše:

Autor nahlíží pod pokličku nacistických okupačních režimů v Evropě za 2. sv. války, svou pozornost zaměřil především na nejvyšší představitele okupační správy v jednotlivých zemích, jejich osudy podíl na zločinech. Hitlerovi satrapové - Martin Nekola od authora Martin Nekola a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Parametry Hitlerovi satrapové

Podobné produkty