FRAUS Studio d A1 CD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 173 Kč
Dostupnost: 17. 9. 2018
CD doplňující německou učebnici pro jazykové a střední školy. Obsahuje veškeré poslechové testy a všechna fonetická cvičení z učebnice.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FRAUS Studio d A1 CD

Popis FRAUS Studio d A1 CD

bux.cz píše:

Naprostou novinkou na českém trhu je učebnice němčiny renomovaného autorského kolektivu s názvem ''studio d'', určená studentům od 15 let a dospělým. Od samého počátku byla vyvíjena v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky a jejím cílem je dovést studenty ve třech svazcích postupně k úrovním A1, A2 a B1 (maturita pro němčinu jako druhý cizí jazyk nebo zkouška Zertifikat Deutsch).

Alza.cz píše:

Kniha – autor Hermann Funk; Věra Janíková, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Těžištěm učebnice jsou komunikativní kompetence, zakotvené na pevných gramatických základech a rozvíjené v řadě rozmanitých aktivit. Každá úroveň se skládá z dvanácti lekcí v rozsahu 8-10 stran, které mají jednotnou strukturu. Děje v učebnici se odehrávají na pozadí německy mluvícího prostředí a studenti tak podvědomě získávají i základní zeměpisné znalosti. Učebnice nemá oddělený pracovní sešit, sada cvičení v rozsahu 5 stran je vždy součástí příslušné lekce. Závěrečná stránka v lekci je přehledem probraných komunikativních dovedností, gramatiky a výslovnosti.

Parametry FRAUS Studio d A1 CD

Jazyk Němčina

Podobné produkty

Podobné fráze: