Katalog > LEGO > Lego Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu

Lego Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 869 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 1 869 Kč
Trénuj s Wu, Jayem, Nyou, Zanem, Colem, Lloydem a Kaiem v Chrámu Spinjitzu! Trénuj své nindža dovednosti pomocí bojových platforem a ve výcvikových stanicích, kde nindžové krájejí ovoce rotujícími meči. Ale pozor – Wyplash se vplížil do chrámu a ukradl Nunčaky blesku! Aktivuj past na kuřata a použij všechny své Spinjitzu dovednosti. Sada obsahuje 8 minifigurek LEGO® NINJAGO®: Wu, Jaye, Nyu, ...

Všechny nabídky pro Lego Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu

Doprava: zdarma
= 1 869 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Lego Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu

Trénuj s Wu, Jayem, Nyou, Zanem, Colem, Lloydem a Kaiem v Chrámu Spinjitzu! Trénuj své nindža dovednosti pomocí bojových platforem a ve výcvikových stanicích, kde nindžové krájejí ovoce rotujícími meči. Ale pozor – Wyplash se vplížil do chrámu a ukradl Nunčaky blesku! Aktivuj past na kuřata a použij všechny své Spinjitzu dovednosti.

Sada obsahuje 8 minifigurek LEGO® NINJAGO®: Wu, Jaye, Nyu, Zanea, Colea, Lloyda, Kaie a Wyplashe.
Chrám Spinjitzu lze otevřít pro snadné hraní.
Obsahuje otevírací bránu; věž; čajovnu s 2 místy na sezení a skrytou pastí v podobě nožů s pákovým ovládáním; rotující výcvikovou stanici a sestavitelný bonsaj; past na kuřata a nástěnné samolepky.
Stavebnice má výcvikovou stanici s 2 rotujícími meči, výcvikovou stanici s nožem na krájení ovoce, terč v podobě banánu a jablka, a k tomu navíc 2 bojové platformy pro LEGO® NINJAGO® nindža minifigurky.
Stavebnice obsahuje sběratelské zlaté zbraně všech 4 nindža bojovníků: Kaiů...

Parametry Lego Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu

Výrobce Lego
Typ Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: