Katalog > LED televize > Philips 22PFS4232

Philips 22PFS4232

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 7 827 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
od 7 827 Kč
Porovnat 2 obchody
Philips 22PFS4232 je kompaktní televizor, který se díky 22 palcům skvěle hodí jak do menších pokojů (ložnice, dětské pokoje, kuchyně atp.), tak i pro využití v obytných vozech. Podporuje totiž i 12V napájení. Kromě toho ale klade důraz také na snadné ovládání. Garancí vysoké obrazové kvality je v jeho podání nadstandardní Full HD rozlišení doplněné o technologie, které obraz ještě vylepšují – nap...

Všechny nabídky pro Philips 22PFS4232

Popis Philips 22PFS4232

Philips 22PFS4232 je kompaktní televizor, který se díky 22 palcům skvěle hodí jak do menších pokojů (ložnice, dětské pokoje, kuchyně atp.), tak i pro využití v obytných vozech. Podporuje totiž i 12V napájení. Kromě toho ale klade důraz také na snadné ovládání. Garancí vysoké obrazové kvality je v jeho podání nadstandardní Full HD rozlišení doplněné o technologie, které obraz ještě vylepšují – například Digital Crystal Clear.
Srovnání i s televizory několikrát dražšími pak snese tuner DVB-T2/C/S2, který nejenže zvládá příjem satelitních programů, ale hlavně podporuje kodek HEVC (H.265), takže jste připraveni na budoucí změny ve vysílání. Philips samozřejmě nezapomněl ani na kvalitní zvuk (6 W) a reprezentativní design. Ať už televizor najde své místo klasicky doma či v obytných vozech, vždy s ním budete spokojeni.
Na doma pro děti, ale i na cesty do karavanu. Tenhle televizor se zkrátka nikde neztratí.

Nezná hranice
Víte, v čem je tahle telka úplně ne...

Parametry Philips 22PFS4232

Výrobce Philips

Podobné produkty