Katalog > LED panely

LED panely

Nalezeno:    135 produktů

Greenlux Přisazené prachotěsné LED LUCY-R White 12W NW (GXLS232)

* Podrobnosti o produktu LED LUCY-R White 12W NW (GXLS232) je přisazené prachotěsné svítidlo v moderním designu od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 487 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Vestavné LED30 VEGA-R White 6W WW (GXDW062)

* Podrobnosti o produktu LED30 VEGA-R White 6W WW (GXDW062) je interiérové vestavné LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyroben z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 146 Kč
Koupit nejlevněji

SOLIGHT LED mini panel podhledový 6W WD104

LED mini panel stropní čtvercový pro instalaci do podhledů - napájecí trafo součástí - napájení: 85-265V / 50-60Hz - materiál: hliník + PMMA - spotřeba: 6 W - světelný tok: 400 lm - teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá) - životnost: 30.000 hodin - úhel svícení: 160° - zahřívací doba: - index podání barev Ra: >80 - krytí: IP20 - energetická třída: A+ - provozní teplota: -20°C až 50°C - otvor pro instalaci: 110 x 110mm - rozměry: 120 x 120 x 13mm

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DAISY VEGA-R White 12W NW (GXDS231)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-R White 12W NW (GXDS231) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 157 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DAISY VEGA-R White 18W NW (GXDS232)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-R White 18W NW (GXDS232) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DAISY VEGA-R White 24W NW (GXDS233)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-R White 24W NW (GXDS233) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 236 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DAISY VEGA-S White 12W NW (GXDS235)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-S White 12W NW (GXDS235) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DAISY VEGA-S White 24W NW (GXDS237)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-S White 24W NW (GXDS237) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 246 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DAISY VEGA-S White 6W NW (GXDS234)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-S White 6W NW (GXDS234) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DITA CLASSIC OVAL B 14W NW (GXPS052)

* Podrobnosti o produktu DITA CLASSIC OVAL B 14W NW (GXPS052) je LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo i difuzor tohoto LED svítidla je vyroben z polykarbonátu (PC).:

Více informací
od 288 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DITA CLASSIC OVAL W 14W NW (GXPS053)

* Podrobnosti o produktu DITA CLASSIC OVAL W 14W NW (GXPS053) je LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo i difuzor tohoto LED svítidla je vyroben z polykarbonátu (PC).:

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DITA CLASSIC ROUND B 14W NW (GXPS050)

* Podrobnosti o produktu DITA CLASSIC ROUND B 14W NW (GXPS050) je LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo i difuzor tohoto LED svítidla je vyroben z polykarbonátu (PC).:

Více informací
od 317 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DITA CLASSIC ROUND B 14W NW cover (GXPS054)

* Podrobnosti o produktu DITA CLASSIC ROUND B 14W NW cover (GXPS054) je LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo i difuzor tohoto LED svítidla je vyroben z polykarbonátu (PC).:

Více informací
od 350 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DITA CLASSIC ROUND W 14W NW (GXPS051)

* Podrobnosti o produktu DITA CLASSIC ROUND W 14W NW (GXPS051) je LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo i difuzor tohoto LED svítidla je vyroben z polykarbonátu (PC).:

Více informací
od 317 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux DITA CLASSIC ROUND W 14W NW cover (GXPS055)

* Podrobnosti o produktu DITA CLASSIC ROUND W 14W NW cover (GXPS055) je LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo i difuzor tohoto LED svítidla je vyroben z polykarbonátu (PC).:

Více informací
od 343 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 12W NW (GXDS133)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-R 12W NW (GXDS133) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu a difuzor z PMMA (plast). Jednoduchý a přitom moderní design. V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.:

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 18W HF NW (GXDS165)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-R 18W HF NW (GXDS165) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru. Jde o klasické světlo s pohybovým čidlem:

Více informací
od 777 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 18W NW (GXDS161)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-R 18W NW (GXDS161) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu a difuzor z PMMA (plast). Jednoduchý a přitom moderní design. V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.:

Více informací
od 296 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 24W HF NW (GXDS167)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-R 24W HF NW (GXDS167) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru. Jde o klasické světlo s pohybovým čidlem:

Více informací
od 866 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 24W NW (GXDS163)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-R 24W NW (GXDS163) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu a difuzor z PMMA (plast). Jednoduchý a přitom moderní design. V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.:

Více informací
od 288 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 32W NW (GXDS169)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-R 32W NW (GXDS169) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu a difuzor z PMMA (plast). Jednoduchý a přitom moderní design. V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.:

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-R 8W NW (GXDS132)

* Podrobnosti o produktu SMD DAISY NAL-R 8W NW (GXDS132) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu a difuzor z PMMA (plast). Jednoduchý a přitom moderní design. V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.:

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-S 12W NW (GXDS134)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-S 12W NW (GXDS134) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu a difuzor z PMMA (plast). Jednoduchý a přitom moderní design. V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.:

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-S 24W HF NW (GXDS168)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-S 24W HF NW (GXDS168) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru. Jde o klasické světlo s pohybovým čidlem:

Více informací
od 866 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové DAISY NAL-S 24W NW (GXDS164)

* Podrobnosti o produktu DAISY NAL-S 24W NW (GXDS164) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z lakovaného ocelového plechu. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 346 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové LED TAURUS-R Silver 12W NW (GXPS031)

* Popis produktu LED svítidlo TAURUS-R Silver 12W NW (GXPS031) je spolehlivé svítidlo od společnosti GreenLux. Tělo svítidla je vyrobeno z polykarbonátu (PC) a difuzor je vyroben z polystyrénu (PS). Výhodou tohoto svítidla je jednoduchá montáž na montážní konzoli pouhým pootočením. Dále pak také jeho spotřeba, která je o 85% nižší, než u běžné žárovky a také jednoduchý a přitom moderní design, který se hodí skoro všude.:

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové LED TAURUS-R Silver 16W NW (GXPS033)

* Popis produktu LED svítidlo TAURUS-R Silver 16W NW (GXPS033) je spolehlivé svítidlo od společnosti GreenLux. Tělo svítidla je vyrobeno z polykarbonátu (PC) a difuzor je vyroben z polystyrénu (PS). Výhodou tohoto svítidla je jednoduchá montáž na montážní konzoli pouhým pootočením. Dále pak také jeho spotřeba, která je o 85% nižší, než u běžné žárovky a také jednoduchý a přitom moderní design, který se hodí skoro všude.:

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové LED TAURUS-R Silver 24W NW (GXPS035)

* Popis produktu LED svítidlo TAURUS-R Silver 24W NW (GXPS035) je spolehlivé svítidlo od společnosti GreenLux. Tělo svítidla je vyrobeno z polykarbonátu (PC) a difuzor je vyroben z polystyrénu (PS). Výhodou tohoto svítidla je jednoduchá montáž na montážní konzoli pouhým pootočením. Dále pak také jeho spotřeba, která je o 85% nižší, než u běžné žárovky a také jednoduchý a přitom moderní design, který se hodí skoro všude.:

Více informací
od 593 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové LED TAURUS-R White 12W NW (GXPS030)

* Popis produktu LED svítidlo TAURUS-R White 12W NW (GXPS030) je spolehlivé svítidlo od společnosti GreenLux. Tělo svítidla je vyrobeno z polykarbonátu (PC) a difuzor je vyroben z polystyrénu (PS). Výhodou tohoto svítidla je jednoduchá montáž na montážní konzoli pouhým pootočením. Dále pak také jeho spotřeba, která je o 85% nižší, než u běžné žárovky a také jednoduchý a přitom moderní design, který se hodí skoro všude.:

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové LED TAURUS-R White 16W NW (GXPS032)

* Popis produktu LED svítidlo TAURUS-R White 16W NW (GXPS032) je spolehlivé svítidlo od společnosti GreenLux. Tělo svítidla je vyrobeno z polykarbonátu (PC) a difuzor je vyroben z polystyrénu (PS). Výhodou tohoto svítidla je jednoduchá montáž na montážní konzoli pouhým pootočením. Dále pak také jeho spotřeba, která je o 85% nižší, než u běžné žárovky a také jednoduchý a přitom moderní design, který se hodí skoro všude.:

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové LED TAURUS-R White 24W NW (GXPS034)

* Popis produktu LED svítidlo TAURUS-R White 24W NW (GXPS034) je spolehlivé svítidlo od společnosti GreenLux. Tělo svítidla je vyrobeno z polykarbonátu (PC) a difuzor je vyroben z polystyrénu (PS). Výhodou tohoto svítidla je jednoduchá montáž na montážní konzoli pouhým pootočením. Dále pak také jeho spotřeba, která je o 85% nižší, než u běžné žárovky a také jednoduchý a přitom moderní design, který se hodí skoro všude.:

Více informací
od 593 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 18W NW (GXDW320)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 18W NW (GXDW320) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 18W WW (GXDW321)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 18W WW (GXDW321) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 24W NW (GXDW322)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 24W NW (GXDW322) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 376 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 24W WW (GXDW323)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 24W WW (GXDW323) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 376 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 36W NW (GXDW324)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 36W NW (GXDW324) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 36W WW (GXDW325)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 36W WW (GXDW325) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 9W NW (GXDW318)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 9W NW (GXDW318) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Interiérové ZETA-R IP44 9W WW (GXDW319)

* Podrobnosti o produktu ZETA-R IP44 9W WW (GXDW319) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z hliníku a difuzor je vyroben z ABS. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux LED SMART-R White 18 W NW (GXLS224)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-R White 18W NW (GXLS224) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 563 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux LED svítídlo DAISY VEGA-R White 6W NW (GXDS230)

* Podrobnosti o produktu DAISY VEGA-R White 6W NW (GXDS230) je interiérové LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo a difuzor tohoto LED svítidla jsou vyrobeny z polykarbonátu (PC). Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 114 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux LED120 VEGA-R Bílé 24 W WW (GXDW066)

* Barva světla: teplá bílá * Index barevného podání: 80 Ra * Jmenovité napětí: 220 - 240V * Stupeň krytí: IP20 * Hmotnost: 950 g * Kmitočet: 50/60 Hz * Maximální výkon: 24 W * Barva: bílá * Třída izolace: II * Průměrná životnost: 30 000 h * Světelný tok: 1800 lm * Teplota chromatičnosti: 2800 °K * Typ LED čipu: LED 2835 * Stmívatelnost: ne * Certifikační znaky: CE * Balení - počet kusů v kartónu: 5 * Pracovní teplota: -5 +35 * Počet LED: 120 * Vyzařovací úhel: 110°

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux LED30 VEGA-R Bílé 6 W NW (GXDW100)

* Barva světla: neutrální bílá * Index barevného podání: 80 Ra * Jmenovité napětí: 220 - 240V * Stupeň krytí: IP20 * Hmotnost: 200 g * Kmitočet: 50/60 Hz * Maximální výkon: 6 W * Barva: bílá * Třída izolace: II * Průměrná životnost: 30 000 h * Světelný tok: 420 lm * Teplota chromatičnosti: 3800 °K * Typ LED čipu: LED 2835 * Stmívatelnost: ne * Certifikační znaky: CE * Balení - počet kusů v kartónu: 40 * Pracovní teplota: -5 +35 * Počet LED: 30 * Vyzařovací úhel: 110°

Více informací
od 146 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux LED90 FENIX-R Matt Chrome 18 W NW (GXDW252)

* Barva světla: neutrální bílá * Index barevného podání: 80 Ra * Jmenovité napětí: 220 - 240V * Stupeň krytí: IP20 * Hmotnost: 700 g * Kmitočet: 50/60 Hz * Maximální výkon: 18 W * Barva: matný chrom * Třída izolace: II * Průměrná životnost: 30 000 h * Světelný tok: 1350 lm * Teplota chromatičnosti: 3800 °K * Typ LED čipu: LED 2835 * Stmívatelnost: ne * Certifikační znaky: CE * Balení - počet kusů v kartónu: 20 * Pracovní teplota: -5 +35 * Počet LED: 90 * Vyzařovací úhel: 110°

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazená LED60 FENIX-S matt chrome 12W NW (GXDW266)

* Podrobnosti o produktu LED60 FENIX-S matt chrome 12W NW (GXDW266) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 370 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-R White 12W NW (GXLS220)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-R White 12W NW (GXLS220) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-R White 12W WW (GXLS221)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-R White 12W WW (GXLS221) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 418 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-R White 18W WW (GXLS225)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-R White 18W WW (GXLS225) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 563 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-R White 24W NW (GXLS216)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-R White 24W NW (GXLS216) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 761 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-R White 24W WW (GXLS217)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-R White 24W WW (GXLS217) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 761 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-S White 12W NW (GXLS222)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-S White 12W NW (GXLS222) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 482 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-S White 12W WW (GXLS223)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-S White 12W WW (GXLS223) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 482 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-S White 24W NW (GXLS218)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-S White 24W NW (GXLS218) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 889 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED SMART-S White 24W WW (GXLS219)

* Podrobnosti o produktu LED SMART-S White 24W WW (GXLS219) je přisazené LED svítidlo v moderním designu s vyšší odolností proti prachu a vodě s vysokou svítivostí a zvýšenou mechanickou odolností od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel.:

Více informací
od 889 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED120 FENIX-R matt chrome 24W NW (GXDW256)

* Podrobnosti o produktu LED120 FENIX-R matt chrome 24W NW (GXDW256) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 792 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED120 FENIX-R matt chrome 24W WW (GXDW095)

* Podrobnosti o produktu LED120 FENIX-R matt chrome 24W WW (GXDW095) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 760 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED120 FENIX-R White 24W NW (GXDW254)

* Podrobnosti o produktu LED120 FENIX-R White 24W NW (GXDW254) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED120 FENIX-R White 24W WW (GXDW071)

* Podrobnosti o produktu LED120 FENIX-R White 24W WW (GXDW071) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED120 FENIX-S matt chrome 24W NW (GXDW257)

* Podrobnosti o produktu LED120 FENIX-S matt chrome 24W NW (GXDW257) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 760 Kč
Koupit nejlevněji

Greenlux Přisazené LED120 FENIX-S matt chrome 24W WW (GXDW097)

* Podrobnosti o produktu LED120 FENIX-S matt chrome 24W WW (GXDW097) je interiérové přisazené LED svítidlo od společnosti Greenlux, která vždy zaručuje vysokou kvalitu svých svítidel. Tělo tohoto LED svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného litého hliníku a difuzor je vyroben z PMMA. Kvůli nízkému IP doporučujeme toto světlo instalovat a využívat především v interiéru.:

Více informací
od 760 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: