Katalog > LCD TV > Maxxo mini TV HD-T2 HEVC/H.265

Maxxo mini TV HD-T2 HEVC/H.265

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 190 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 190 Kč
Porovnat 2 obchody
Přenosný LCD televizor MAXXO mini Maxxo mini je malý přenosný 9“ LCD televizor s rozlišením 1024 x 768 pixelů, díky kterému si můžete užívat opravdu kvalitní zobrazení kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Tento je sice malý, ale rozhodně spolehlivý, a i přes svou velikost vás překvapí svou skvělou výbavou. * 9“ LCD kompaktní televizor * podpora nahrávání na USB * možnost přehrávání v autě ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Maxxo mini TV HD-T2 HEVC/H.265

Popis Maxxo mini TV HD-T2 HEVC/H.265

Přenosný LCD televizor MAXXO mini
Maxxo mini je malý přenosný 9“ LCD televizor s rozlišením 1024 x 768 pixelů, díky kterému si můžete užívat opravdu kvalitní zobrazení kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Tento je sice malý, ale rozhodně spolehlivý, a i přes svou velikost vás překvapí svou skvělou výbavou.
* 9“ LCD kompaktní televizor
* podpora nahrávání na USB
* možnost přehrávání v autě
* kompatibilní s Wi-Fi adaptérem
* součástí balení aktivní anténa 5V
Malá velikost
Televizor je díky malým rozměrům, úhlopříčce a napájení 12 V ideálním společníkem na cesty například pro řidiče kamionů, majitele obytných přívěsů nebo karavanů nebo jako další menší televizor do rodiny například do ložnice, kuchyně nebo garáže.
Set-top box mód
Televizor disponuje módem set-top box. Jak to funguje? Jednoduše pomocí HDMI propojte s vaším starým televizorem a sledujte televizní programy v novém standardu DVB-T2.
Kompatibilní s Wi-Fi ada...

Parametry Maxxo mini TV HD-T2 HEVC/H.265

Výrobce Maxxo

Podobné produkty

Podobné fráze: