Katalog > Konzole - příslušenství > Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 390 Kč
Dostupnost: Skladem
PS4 - PS4 Vertical Stand Black - Slim verze PS4 Ušetři místo kolem televizoru tak, že postavíš systém PS4 do vertikální polohy díky vertikálnímu stojanu. určený pro PS4 Slim.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Popis Sony Playstation PS4 Vertical Stand

SOFTCOM.cz píše:

PS4 - Vertical Stand Glacier WHITE

Ušetři místo kolem televizoru tak, že postavíš systém PS4 do vertikální polohy díky vertikálnímu stojanu.Vyzkoušejte si Playstation 4 na showroomu v Praze.
Alza.cz píše:

Stojan pro PS4 Slim
Pro majitele konzole PlayStation 4 Slim je připraven originální držák, který zajistí vertikální umístění třeba po boku velké obrazovky. Stojánek se nabízí v černé barvě s lesklou povrchovou úpravou. Pro majitele konzole PlayStation 4 Slim je připraven originální držák, který zajistí vertikální umístění třeba po boku velké obrazovky. Stojánek se nabízí v černé barvě s lesklou povrchovou úpravou. Jednoduchým zacvaknutím a následným uzamknutím získá zařízení potřebnou stabilitu a rozhodně nehrozí nečekaný pád.  Klíčové vlastnosti Určeno pro konzoli PlayStation 4 Slim i Pro verzi Umožní dlouhodobé vertikální umístění Černé lesklé provedení

Electro World s.r.o. píše:

SONY PS4 Vertical Stand umožňuje postavit konzoli Playstation 4 do svislé polohy. Stojan na konzoli se zajišťuje pohodlnou a bezpečnou polohu konzoly. Vertikální stojan zároveň dodá luxusní vzhled konzole.

Parametry Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Výrobce SONY
Konzole Playstation 4

Podobné produkty

Podobné fráze: