Katalog > Konzole - příslušenství > Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 299 Kč
Dostupnost: Skladem
PS4 - PS4 Vertical Stand Black - Slim verze PS4 Ušetři místo kolem televizoru tak, že postavíš systém PS4 do vertikální polohy díky vertikálnímu stojanu. určený pro PS4 Slim.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Popis Sony Playstation PS4 Vertical Stand

SOFTCOM.cz píše:

Stojan TRUST GXT 226 udrží bezpečně vaší herní konzoli Sony PS4 ve vertikální poloze.

Specifikace:

- prostorově úsporné řešení
- anti skluzové provedení pro extrémní stabilitu
- perfektně kompatibilní s PS4 designem
- lehce uživatelné

MADER computer píše:

Vertikální stojan na D Chasiss (slim)
Buď neustále v obraze a přihlas se k odběru novinek ze světa PlayStation 4
http://cz.playstation.com/ps4/registration/
Dokaž že jsi hráč a přidej se k manifestu hráče
http://4theplayers.eu.playstation.com/signup

Infolinka pro podporu PlayStation produktů je pro Česko dostupná na pražském telefonním čísle +420 225341407 a emailové adrese podpora@playstation.cz každý den v čase od 11:00 do 20:00.
Infolinka slouží nejen na technickou podporu všech PlayStation produktů, /PS2, PSP, PS3, PSN/, ale zároveň pro informace ohledně nových produktů, datum uvedení her, servisní podporu a další otázky ohledně PlayStation.

KASA.cz píše:

Určeno pro konzoli PlayStation 4 Slim i Pro verzi
Buď neustále v obraze a přihlas se k odběru novinek ze světa PlayStation 4
http://cz.playstation.com/ps4/registration/
Dokaž že jsi hráč a přidej se k manifestu hráče

Alza.cz píše:

Stojan pro PS4 Slim
Pro majitele konzole PlayStation 4 Slim je připraven originální držák, který zajistí vertikální umístění třeba po boku velké obrazovky. Stojánek se nabízí v černé barvě s lesklou povrchovou úpravou. Pro majitele konzole PlayStation 4 Slim je připraven originální držák, který zajistí vertikální umístění třeba po boku velké obrazovky. Stojánek se nabízí v černé barvě s lesklou povrchovou úpravou. Jednoduchým zacvaknutím a následným uzamknutím získá zařízení potřebnou stabilitu a rozhodně nehrozí nečekaný pád.  Klíčové vlastnosti Určeno pro konzoli PlayStation 4 Slim i Pro verzi Umožní dlouhodobé vertikální umístění Černé lesklé provedení

Okay.cz píše:

Kvalitní vertikální stojánek Díky vertikálnímu stojanu pro systémy Playstation 4 se vám podaří ušetřit spoustu místa u vašeho televizoru. Stojánek má dostatečnou stabilitu a nijak neomezuje přístup ke konektorům. Získané místo navíc tak můžete využít například pro další periferie vaše oblíbeného herního systému.

Electro World s.r.o. píše:

SONY PS4 Vertical Stand umožňuje postavit konzoli Playstation 4 do svislé polohy. Stojan na konzoli se zajišťuje pohodlnou a bezpečnou polohu konzoly. Vertikální stojan zároveň dodá luxusní vzhled konzole.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Stojan Sony PS4 Vertical Stand pro Slim od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SONPS7819812852 - Určeno pro konzoli PlayStation 4 Slim i Pro verzi Buď neustále v obraze a přihlas se k odběru novinek ze světa PlayStation 4 http://cz.playstation.com/ps4/registration/ Dokaž že jsi hráč a přidej se k manifestu hráče Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.350 Výška (cm):...

Parametry Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Výrobce SONY
Konzole Playstation 4

Podobné produkty

Podobné fráze: