Katalog > Konzole - příslušenství > PS4 Platinum Wireless Headset

PS4 Platinum Wireless Headset

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 391 Kč
Dostupnost: Skladem
od 3 391 Kč
Porovnat 10 obchodů
PS4 - Platinum Wireless Headset Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Platinum Zažij naprostou čistotu zvuku a neuvěřitelné ponoření do hry. Zvuková revoluce, vyrobeno pro systém PS4 -Buď v centru herních světů a zažij nový rozměr zvuku s elitními standardními bezdrátovými sluchátky s mikrofonem Platinum, s těmito funkcemi: -Pokročilý zvuk 7.1 Virtual Surround Sound ve všech hrách pro sys...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro PS4 Platinum Wireless Headset

Popis PS4 Platinum Wireless Headset

SOFTCOM.cz píše:

PS4 - Platinum Wireless Headset
Bezdrátová sluchátka
s mikrofonem Platinum
Zažij naprostou čistotu zvuku a neuvěřitelné ponoření do hry.
Zvuková revoluce, vyrobeno pro systém PS4
-Buď v centru herních světů a zažij nový rozměr zvuku s elitními standardními bezdrátovými sluchátky s mikrofonem Platinum, s těmito funkcemi:
-Pokročilý zvuk 7.1 Virtual Surround Sound ve všech hrách pro systém PS4.
-Režim 3D Audio, který v kompatibilních hrách poskytuje přesný zvuk z každého směru.
-Vlastní zvukové režimy ti umožní zažít hru přesně tak, jak ji vývojáři zamýšleli.
-Stylový sklopný design s delší výdrží baterie a 3,5mm zástrčkou pro použití se soupravou PlayStation VR a mobilními zařízeními.
Pokročilý zvuk Virtual Surround Sound
Zažij pokročilý zvuk 7.1 Virtual Surround Sound ve všech hrách pro systém PS4 – díky technologii 3D Audio a 50mm reproduktorům s úžasně čistým a komplexním zvukem.
Získej výhodu ve hře, když u...

Alza.cz píše:

Herní sluchátka
 Sluchátka Sony, dokonalý zvuk, pro hráče, filmové, venkovní poslech hudby, výdrž až 8 hodin Vynikající sluchátka pro všechny náruživé hráče her, milovníky dobré hudby nebo filmových trháků. Tato stylová sluchátka Sony PS4 Platinum Wireless Headset jsou schopna uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele a renesančního člověka, který se zajímá o více než jeden druh trávení volného času.Sluchátka Sony PS4 Platinum Wireless Headset pro náročnéOhromující designové zpracováníRežim 3D Audio pro přesný zvuk z každého směruVelice příjemné nošení i po delší dobuVelké 50mm reproduktory s čistým a komplexním zvukemIntegrovaný mikrofon s redukcí šumu3,5mm jack pro použití s PlayStation VR a mobilními zařízenímiMožnost zvolit si ten správný mód poslechuAž 8 hodin audio zážitku na jedno nabitíStylový sklopný designPoslech jako z jiného světaDíky technologii Virtual Surround Sound 7.1 vám bude poskytnut dokonalý a čistý zvuk. Sluchátka umí......

MADER computer píše:

Uzavřený headset pro PS4 s 3D audio - barva platinum

Infolinka pro podporu PlayStation produktů je pro Česko dostupná na pražském telefonním čísle +420 225341407 a emailové adrese podpora@playstation.cz každý den v čase od 11:00 do 20:00.
Infolinka slouží nejen na technickou podporu všech PlayStation produktů, /PS2, PSP, PS3, PSN/, ale zároveň pro informace ohledně nových produktů, datum uvedení her, servisní podporu a další otázky ohledně PlayStation.

Parametry PS4 Platinum Wireless Headset

Výrobce SONY
Konzole Playstation 4

Podobné produkty

Podobné fráze: