Katalog > Konzole - příslušenství > Nintendo Switch Joy-Con Strap

Nintendo Switch Joy-Con Strap

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
Popruh na ruku, který lze přidělat k ovladačům Joy-Con pro zajištění většího komfortu a bezpečnosti při hraní. Přepnětě na novou generaci konzolového hraní Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nintendo Switch Joy-Con Strap

Popis Nintendo Switch Joy-Con Strap

KASA.cz píše:

Popruh na ruku, který lze přidělat k ovladačům Joy-Con pro zajištění většího komfortu a bezpečnosti při hraní.
Přepnětě na novou generaci konzolového hraní
Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C!

Alza.cz píše:

řemínek Originální řemínek na ruku. Lze jej přidělat k ovladačům Joy-Con pro lepší komfort z hraní.
Šikovný řemínek na ruku pro ovladače Joy-Con zlepší váš komfort při hraní na konzoli Nintendo Switch. Řemínek je totiž umístěn na plastovém adaptéru, který stačí na ovladač nasunout přes malé postranní skluznice. Ovladač tak kromě řemínku na zápěstí získá větší plochu, lepší ergonomii a dvě ovládací tlačítka navíc. Spolehlivé upevnění adaptéru na ovladači zajišťuje zámkový mechanismus. Jeho odejmutí naopak usnadňuje drobný spínač na zadní straně ovladače Joy-Con. Klíčové vlastnosti Nintendo Switch Joy-Con Strap YellowŘemínek na zápěstí s plastovým adaptéremZvětší plochu ovladače a přidá dvě tlačítka navícZámkový mechanismus bránící sklouznutí adaptéruPro ovladače Joy Con (konzole Nintendo Switch)

Parametry Nintendo Switch Joy-Con Strap

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo Switch

Podobné produkty

Podobné fráze: