Katalog > Konzole - příslušenství > MICROSOFT XBOX ONE - Nabíjecí souprava pro ovladač

MICROSOFT XBOX ONE - Nabíjecí souprava pro ovladač

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 497 Kč
Dostupnost: Skladem
Hraní non-stop S dobíjecí sadou pro Xbox One se akce nikdy nezastaví. Nabíjet můžete během hraní nebo po něm, a to i když je konzole Xbox vypnutá. Nabíjecí baterie s dlouhou výdrží se plně nabije za méně než 4 hodiny.Zapomeňte na jednorázové baterie a nutnost je vyměňovat uprostřed hry. Vždy v pohotovosti * Nabíjet můžete během hraní nebo v době, kdy je konzole vypnutá * Plné nabití za méně než ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MICROSOFT XBOX ONE - Nabíjecí souprava pro ovladač

Popis MICROSOFT XBOX ONE - Nabíjecí souprava pro ovladač

MADER computer píše:

Hraní non-stop
S dobíjecí sadou pro Xbox One se akce nikdy nezastaví. Nabíjet můžete během hraní nebo po něm, a to i když je konzole Xbox vypnutá. Nabíjecí baterie s dlouhou výdrží se plně nabije za méně než 4 hodiny.Zapomeňte na jednorázové baterie a nutnost je vyměňovat uprostřed hry.
Vždy v pohotovosti
* Nabíjet můžete během hraní nebo v době, kdy je konzole vypnutá
* Plné nabití za méně než 4 hodiny
* Dejte sbohem tužkovým bateriím na jedno použití

SOFTCOM.cz píše:

TRUST GXT 230 Charge and Play Kit for Xbox One
Charge and play nabíjecí sada pro ovladač Xbox One
Vlastnosti
Se sadou Charge & Play vám už baterie nidky nedojde
Více než 10 hodin herního času
Pokračujte v hraní i během nabíjení , díky přiloženému 3m kabelu
Indikátor stavu nabíjení
Obsah balení
Nabíjeci sada
Micro USB kabel
Uživatelská příručka
Nálepka z herní série

Electro World s.r.o. píše:

Nabíjecí souprava od společnosti Microsoft určená pro herní ovladač Microsoft Xbox ONE Wireless Controller sestává z nabíjecího kabelu USB s délkou 2,8 m a Li-Ion akumulátoru. Díky dobíjecího akumulátoru tak budete moci zapomenout na otravnou výměnu jednorázových AA baterii. Nabíjecí baterie s dlouhou výdrží se plně nabije za méně než 4 hodiny, přičemž nabíjet můžete i když je herní konzole vypnutá.

EuroKing píše:

Dokovací stanice pro nabíjení ovladačů Xbox One
Vlastnosti
* Pro nabíjení až 2 ovladačů Xbox One zároveň
* Součástí jsou 2 NiMH baterie [2 × 1,000mAh]
Obsah balení
* Dokovací stanice
* 2 x baterie
* Napájecí adaptér
* Uživatelská příručka
Více na webu výrobce: http://www.trust.com/en/all-products/20406-gxt-247-xbox-one-duo-charging-dock

KONZOLIŠTĚ.cz píše:

Dokovací stanici pro Xbox One X s aktivním chladičem ocení především náruživý hráči, kteří dávají své konzoli pořádně zabrat. Pro správnou funkčnost stačí postavit Xbox do vertikální polohy přímo na dok a připojit ho USB kabelem. Velkou výhodou stanice jsou dvě pozice pro dobíjení bezdrátových ovladačů a také integrovaný USB HUB, který přidá vaší konzoli 3 USB porty navíc. Kompatibilní s Xbox One X Stabilní základna pro vertikální polohu konzole s aktivním chlazením Prodlužuje životnost konzole Zvyšuje výkonnost konzole 4x USB port Duální napájení pro 2 ovladače Dokovací stanice nepotřebuje žádné externí napájení. Vše zajistí jediný USB kabel, který propojíte s Xboxem a tím získáte aktivní chlazení, dvě místa pro dobíjení ovladačů s kterými právě nehrajete a čtyři plnohodnotné USB konektory navíc.

Alza.cz píše:

Nabíjecí stojánek pro 2 ovladače
Trust GXT 247 doplní energii do vašich ovladačů pro další hraníSe stojánkem Trust GXT 247 nabijete současně až 2 ovladače k herní konzoli Xbox One. Obsah balení tvoří dobíjecí stojánek s LED indikátory nabíjení a dvojice baterií do ovladačů s kapacitou 800 mAh až pro 10 hodin nepřetržitého hraní. Nechybí ani napájecí adaptér, díky kterému můžete ovladače nabíjet i v době, kdy není váš Xbox zapnutý. Klíčové vlastnosti dobíjecího stojánku Trust GXT 247Dobíjecí stojánek s dvojicí doků pro ovladače konzole Xbox OneObsahuje baterie (2× 800 mAh) a napájecí adaptérPro nabíjení není nutné mít zapnutý Xbox

Parametry MICROSOFT XBOX ONE - Nabíjecí souprava pro ovladač

Výrobce Microsoft
Konzole XBOX ONE

Podobné produkty

Podobné fráze: