Katalog > Konvertory

Konvertory

Nalezeno:    56 produktů

Raynox DCR-250

* Typ: Makro * Zvětšení: 8 Diopt * Upevňovací závit: 43 mm * Přední závit filtru: 49 mm * Rozměry: 53 x 18 mm * Váha: 60 g

Více informací
od 1 592 Kč
Koupit nejlevněji

Olympus FCON-T01

Rybí oko předskádka pro TG-1

Více informací
od 3 990 Kč
Koupit nejlevněji

B+W NL-3 77 mm

Makropředsádka +3 dioptrie.

Více informací
od 1 307 Kč
Koupit nejlevněji

B+W NL-10 52 mm

Makropředsádka +10 dioptrií.

Více informací
od 1 106 Kč
Koupit nejlevněji

B+W NL-3 52 mm

Makropředsádka +3 dioptrie.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

B+W NL-3 62 mm

Makropředsádka +3 dioptrie.

Více informací
od 762 Kč
Koupit nejlevněji

B+W NL-3 67 mm

Makropředsádka +3 dioptrie.

Více informací
od 963 Kč
Koupit nejlevněji

B+W NL-3 72 mm

Makropředsádka +3 dioptrie.

Více informací
od 1 102 Kč
Koupit nejlevněji

Canon 250D/52 mm

Předsádkové čočky Zkracují nejkratší možnou vzdálenost objektivu. Předsádky 250D a 500D mají po dvou optických členech, omezující barevnou aberaci. Typ 500 má člen jeden. Předsádka 250D je doporučena pro objektivy 38mm až 135mm (závit 52 nebo 58mm), typ 500 a 500D pro ohniska 75mm až 300mm (dodáván průměr 52,58,72 a 77mm). pro A10, A20, A40, A60, A70, A75, A80, A85, A95, A510, A520, A520, A540 a A590

Více informací
od 1 683 Kč
Koupit nejlevněji

Canon 500D/52 mm

Makro předsádka pro řadu Powershot A

Více informací
od 1 630 Kč
Koupit nejlevněji

Canon 500D/58 mm

Makropředsádka pro objektivy s průměrem filtru 58 mm.

Více informací
od 1 975 Kč
Koupit nejlevněji

Canon 500D/72 mm

Předsádkové čočky Canon, jež jsou primárně určeny pro použití s fotoaparáty téhož výrobce, jsou vyrobeny z prvotřídního optického skla, které zamezuje tvorbě barevných vad. K čemu slouží Makrofotografií, tedy detailních záběrů, lze dosáhnout několika způsoby, použitím specializovaného objektivu, ale i dalších pomůcek, jež suplují účinek makroobjektivu. Mezi nejčastěji používané patří mezikroužky, makroměch a předsádková close-up čočka. Výhodou předsádkových čoček je minimální ovlivnění délky expozice, možnost AF zaostřování, snadná manipulace a nižší cena, jejich nevýhodou jsou optické vady a...

Více informací
od 3 111 Kč
Koupit nejlevněji

Canon 500D/77 mm

Předsádkové čočky Canon, jež jsou primárně určeny pro použití s fotoaparáty téhož výrobce, jsou vyrobeny z prvotřídního optického skla, které zamezuje tvorbě barevných vad. K čemu slouží Makrofotografií, tedy detailních záběrů, lze dosáhnout několika způsoby, použitím specializovaného objektivu, ale i dalších pomůcek, jež suplují účinek makroobjektivu. Mezi nejčastěji používané patří mezikroužky, makroměch a předsádková close-up čočka. Výhodou předsádkových čoček je minimální ovlivnění délky expozice, možnost AF zaostřování, snadná manipulace a nižší cena, jejich nevýhodou jsou optické vady a...

Více informací
od 3 530 Kč
Koupit nejlevněji

Canon EF 1.4x III

Extender je název, který používá společnost Canon pro telekonvertor. Tato vysoce výkonná příslušenství násobí efektivní ohniskovou vzdálenost připojeného objektivu o 1.4x nebo 2x. Například 200mm objektiv s Extenderem 1.4x má efektivní ohniskovou vzdálenost 280mm: s Extenderem 2x se zvýší na 400mm. Extendery jsou pouze kompatibilní s vybranými EF objektivy, zahrnující EF 70-200mm f/2.8L USM, EF 70-200mm f/2.8L IS USM, EF 70-200mm f/4L, EF 100-400mm f/4.5-5.6L USM, EF 400mm f/4 DO IS USM a L-series objektivy s fixní ohniskovou vzdáleností 135mm nebo vyšší. Tento kompaktní telekonvertor je ideá...

Více informací
od 10 716 Kč
Koupit nejlevněji

Canon EF 2x III

Extender je název, který používá společnost Canon pro telekonvertor. Tato vysoce výkonná příslušenství násobí efektivní ohniskovou vzdálenost připojeného objektivu o 1.4x nebo 2x. Například 200mm objektiv s Extenderem 1.4x má efektivní ohniskovou vzdálenost 280mm: s Extenderem 2x se zvýší na 400mm. Extendery jsou pouze kompatibilní s vybranými EF objektivy, zahrnující EF 70-200mm f/2.8L USM, EF 70-200mm f/2.8L IS USM, EF 70-200mm f/4L, EF 100-400mm f/4.5-5.6L USM, EF 400mm f/4 DO IS USM a L-series objektivy s fixní ohniskovou vzdáleností 135mm nebo vyšší. Tento telekonvertor je ideální pro fo...

Více informací
od 12 246 Kč
Koupit nejlevněji

Canon TC-DC58D

Canon TC-DC58C telekonvertor 1,4x pro G10/ G11/G12 * Výrobce : Canon

Více informací
od 3 551 Kč
Koupit nejlevněji

KENKO 2X MC7 / Nikon

KENKO Telekonvertor 2X MC7 / Nikon-AF

Více informací
od 3 690 Kč
Koupit nejlevněji

Kenko MC 1,4x DGX Pro 300 Canon

* Číslo produktu (SKU): 2460 * EAN: 4961607601334 * ID výrobce: KE-MCP1DXC * Ohnisková vzdálenost: 1,4x * Bajonet: Canon * Podporované produkty: Canon EF * Rozměry: 27 mm * Váha: 132 g

Více informací
od 4 289 Kč
Koupit nejlevněji

Kenko MC4 1,4x DGX Canon

* Číslo produktu (SKU): 2471 * EAN: 4961607601266 * ID výrobce: KE-MC4DX1C * Ohnisková vzdálenost: 1,4x * Bajonet: Canon * Podporované produkty: Canon EF * Rozměry: 26 mm * Váha: 111 g

Více informací
od 2 887 Kč
Koupit nejlevněji

Lensbaby Edge 80

Lensbaby Edge 80 Optika je objektiv s ohniskovou vzdáleností 80 mm je součástí systému výměnné optiky Lensbaby Optic Swap System a je kompatibilní téměř se všemi těly Lensbaby: Composer Pro, Composer, Muse, Scout a Control Freak.

Více informací
od 12 290 Kč
Koupit nejlevněji

NIKON TC-17E II

NIKON Telekonvertor TC-17 E II Výrobce Nikon Určené pro Nikon

Více informací
od 10 990 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon TC-20E III

AF-S telekonvertor TC-20E III je celosvětově prvním telekonvertorem majícím ve své optické soustavě asférický člen. Ten poskytuje vynikající kvalitu obrazu v maximálně přenosném provedení. TC-20E III je plně kompatibilní s nejnovějšími systémy redukce vibrací VR, autofokusu a měření expozice. Své uplatnění jistě nalezne jak v brašně sportovních fotografů, reportérů, tak i autorů zabývajících se fotografováním divoce žijící zvěře. Speciální vlastnosti Asférický člen je vyroben ze speciálního optického skla u něhož je provedeno specifické zabroušení. Takto zhotovený člen potlačuje barevné vady ...

Více informací
od 12 041 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon WC-E75A

Konvertor širokoúhlý Nikon WC-E 75 A Předsádka WC-E75 redukuje ohniskovou vzdálenost objektivu fotoaparátu o faktor 0,75×. Při nastavení nejširokoúhlejší pozice objektivu je tedy výsledná ohnisková vzdálenost ekvivalentní 18 mm. Ideální pro maximálně širokoúhlé záběry např. v interiérech, u snímků krajin a architektury.

Více informací
od 6 498 Kč
Koupit nejlevněji

Olympus 3CON-P01

Converter Kit: - Fish Eye Converter - Wide Converter - Macro Converter

Více informací
od 7 990 Kč
Koupit nejlevněji

Olympus FCON-P01

- Dodejte svému základnímu objektivu efekt rybího oka - Ohromte své okolí zcela novou perspektivou - Skvělé pro uměleckou fotografii Pokud jste ve fotografii opravdu tvořiví, nabízí se vám s touto předsádkou zcela nové možnosti a nová perspektiva. Ve spojení se základním objektivem M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm 1:3.5-5.6 II posunete možnosti svého PENu opět o krok dále.

Více informací
od 2 323 Kč
Koupit nejlevněji

Olympus TCON-T01

Tele předskádka pro TG-1

Více informací
od 3 705 Kč
Koupit nejlevněji

Olympus WCON-P01

- Zachyťte ještě více do jednoho záběru - Dodá vašemu základnímu objektivu širokoúhlé schopnosti - Zachyťte fascinující záběry nočních scén nebo přírodních scenérií Pokud rádi fotografujete při toulkách přírodou, dodá širokoúhlá předsádka vašim fotografiím novou dimenzi. Ve spojení se základním objektivem M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm 1:3.5-5.6 II získáte širší záběry nejen krajinek či městských scenérií, ale i skupinových fotografií více lidí najednou.

Více informací
od 2 515 Kč
Koupit nejlevněji

Panasonic DMW-GMC1

Makro předsádka pro objektivy Panasonic 14mm 2,8 a LUMIX G X

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

Panasonic DMW-GTC1

Tele předsádka umožňující fotografování vzdálených předmětů. Prodlužuje tele ohnisko objektivu ze 42mm na 84mm. Určeno pro objektiv LUMIX G X

Více informací
od 2 499 Kč
Koupit nejlevněji

Panasonic DMW-LC55E

* makro předsádková čočka pro modely FZ30/FZ7, průměr závitu 55 mm

Více informací
od 2 048 Kč
Koupit nejlevněji

Raynox DCR-150

* Typ: Makro * Zvětšení: 4,8 Diopt * Upevňovací závit: 43 mm * Přední závit filtru: 49 mm * Rozměry: 53 x 18 mm * Váha: 50 g

Více informací
od 1 432 Kč
Koupit nejlevněji

Raynox DCR-2025PRO

* Typ: Tele * Zvětšení: 2,2x * Diagonální zvětšení: 2,2x * Horizontální zvětšení: 2,2x * Upevňovací závit: 62 mm * Přední závit filtru: 82 mm * Rozměry: 123 x 86 mm * Váha: 275 g

Více informací
od 6 837 Kč
Koupit nejlevněji

Raynox HD 7000 PRO

Konvertor Raynox HD 7000 PRO Širokoúhlá předsádka Raynox DCR-7000 PRO zvětšující úhel pohledu 0.7x. Zkreslení obrazu je -2.3%. Upevňovací závit má průměr 58 mm, závit na filtry pak 82 mm. Předsádka se skládá ze tří elementů ve třech skupinách. Je vyrobena z kvalitního skla produkujícího ostrý a detailní obraz.

Více informací
od 4 789 Kč
Koupit nejlevněji

Raynox HD 7062 Pro 0,7x 62

Konvertor Raynox HD 7062 Pro 0,7x 62

Více informací
od 4 765 Kč
Koupit nejlevněji

Raynox HD-6600 Pro 55

* Typ: Širokoúhlé * Zvětšení: 0,66x * Diagonální zvětšení: 0,66x * Horizontální zvětšení: 0,66x * Upevňovací závit: 55 mm * Přední závit filtru: 72 mm * Rozměry: 75 x 39 mm * Váha: 178 g

Více informací
od 3 834 Kč
Koupit nejlevněji

Raynox HD-6600 Pro 58

* Typ: Širokoúhlé * Zvětšení: 0,66x * Diagonální zvětšení: 0,66x * Horizontální zvětšení: 0,66x * Upevňovací závit: 58 mm * Přední závit filtru: 72 mm * Rozměry: 75 x 36 mm * Váha: 178 g

Více informací
od 3 894 Kč
Koupit nejlevněji

SIGMA 1,4x APO EX DG / Canon

SIGMA Telekonvertor 1,4x APO EX DG / Canon

Více informací
od 6 689 Kč
Koupit nejlevněji

SIGMA 1,4x APO EX DG / NIKON

SIGMA Telekonvertor 1,4x APO EX DG / NIKON

Více informací
od 6 690 Kč
Koupit nejlevněji

SIGMA 2x APO EX DG / Nikon

Výrobce Sigma Určené pro Nikon Telekonvertor

Více informací
od 7 690 Kč
Koupit nejlevněji

SIGMA APO 2x EX DG / Canon

SIGMA Telekonvertor APO 2x EX DG s bajonetem Canon

Více informací
od 7 690 Kč
Koupit nejlevněji

Sony SAL-14TC

* Konvertor objektivu zvětšující ohniskovou vzdálenost 1,4krát * Kompatibilní s 70-200mm F2,8G (SAL-70200G) a 300mm F2,8 (SAL-300F28G) * Součásti objektivu 4-5 * Rozměr (max průměr x délka) mm 64×20 * Hmotnost g 170 Dodávané příslušenství * Kryt na přední objektiv * Kryt zadního objektivu * Pouzdro na přenášení

Více informací
od 14 985 Kč
Koupit nejlevněji

Sony SAL-20TC

* Kompatibilní s 70-200mm F2,8G (SAL-70200G) a 300mm F2,8 (SAL-300F28G) * Název produktu 2X Konvertor teleobjektivu * Součásti objektivu 5-6 * Rozměr (max průměr x délka) mm 64×43.5 * Hmotnost g 200 Dodávané příslušenství * Kryt na přední objektiv * Kryt zadního objektivu * Pouzdro na přenášení

Více informací
od 14 990 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel MODUS 600RT Wireless Kit - Micro 4 / 3 - 1005 133.0

Kit blesku Modus 600RT a bezdrátového ovladače blesků Viper TTL. <br> <br> Specifikace blesku Modus 600RT:<br> - Blesk je napájen vysokokapacitní Li-Ion baterií Hahnel Extreme<br> - Velmi rychlý obnovovací čas, mezi záblesky na plný výkon pouze 1,5 vteřiny<br> - Až 600 záblesků na plný výkon při použití plně nabitého akumulátoru <br> - Až 1000 záblesků na poloviční výkon při použití plně nabitého akumulátoru<br> - Vestavěný 2.4GHz bezdrátový přijímač a vysílač<br> - Unikátní bezdrát...

Více informací

TosLink Rozbočovač Toslink Zásuvka - 4x Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Barva: tmavě šedá; Šířka: 89 mm; Výška: 50 mm; Hloubka: 24 mm

Více informací

Intellinet Média konvertor 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: one-mode optical fibre 9/125 (OS2), vícežilový kabel, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 105 mm; Doplňující informace: Vlnová délka: 1310 nm, Vysílací výkon: -15 až -3 dBm, Citlivost přijímače:

Více informací

Převodník Digitálního Audia 4x Toslink Zásuvka - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Barva: tmavě šedá; Šířka: 89 mm; Výška: 50 mm; Hloubka: 24 mm

Více informací

HDMI Převodník 3x RCA Zásuvka - HDMI Výstup

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x HDMI výstup; Šířka: 60 mm; Výška: 75 mm; Hloubka: 26 mm

Více informací

HDMI Převodník HDMI Vstup - VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x HDMI vstup; Barva: antracit; Šířka: 87 mm; Výška: 68 mm; Hloubka: 25 mm; Další informace: https://webshop.nedis.com/en-us/550581464/knvco3411

Více informací

HDMI Převodník SCART Zásuvka - HDMI Výstup

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x HDMI výstup; Operační rozsah: Podle délky kabelu; Barva: antracit; Šířka: 101 mm; Výška: 105 mm; Hloubka: 25 mm; Další informace: https://webshop.nedis.com/en-us/550581465/knvco3420

Více informací

Intellinet Média konvertor 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel, one-mode optical fibre 9/125 (OS2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 105 mm; Doplňující informace: Vlnová délka: 1310 nm, Vysílací výkon: -8 až -3 dBm, Citlivost přijímače:

Více informací

Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; Typ kabeláže: single-mode optický kabel, one-mode optical fibre 9/125 (OS2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, Kroucený 4 párový kabel; Výška: 25 mm; Šířka: 69 mm; Délka: 105 mm; Doplňující informace: K použití jen s Intellinet Média konvertorem WDM P/N: 545075, Vlnová délka: RX - 1550 nm; TX - 1310 nm, Vysílací výkon: -8 až -3 dBm, Citlivost přijímače:

Více informací

Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; Typ kabeláže: single-mode optický kabel, one-mode optical fibre 9/125 (OS2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, Kroucený 4 párový kabel; Výška: 25 mm; Šířka: 69 mm; Délka: 105 mm; Doplňující informace: K použití jen s Intellinet Média konvertorem WDM P/N: 545068, Vlnová délka: RX - 1310 nm; TX - 1550 nm, Vysílací výkon: -8 až -3 dBm, Citlivost přijímače:

Více informací

SIGMA TC-1401 CANON, 1.4x (13025100)

telekonvertor nové generace SGV určený pro bajonetové objektivy Canon Vysoce přesný telekonvertor značky SIGMA je vybaven speciálním skleněným SLD členem s velmi nízkou disperzí obrazu a zaručuje maximální kvalitu. Moderní optika, která znásobí reálné ohnisko objektivu až 1,4×, vás překvapí mimořádnými snímky. Vysoce přesný telekonvertor značky SIGMA je vybaven speciálním skleněným SLD členem s velmi nízkou disperzí obrazu a zaručuje maximální kvalitu. Moderní optika, která znásobí reálné ohnisko objektivu až 1,4×, vás překvapí mimořádnými snímky. Tento telekonvertor je kom...

Více informací

SIGMA TC-1401 NIKON, 1.4x (13025300)

telekonvertor nové generace SGV určený pro bajonetové objektivy Nikon Vysoce přesný telekonvertor značky SIGMA je vybaven speciálním skleněným SLD členem s velmi nízkou disperzí obrazu a zaručuje maximální kvalitu. Moderní optika, která znásobí reálné ohnisko objektivu až 1,4×, vás překvapí mimořádnými snímky. Vysoce přesný telekonvertor značky SIGMA je vybaven speciálním skleněným SLD členem s velmi nízkou disperzí obrazu a zaručuje maximální kvalitu. Moderní optika, která znásobí reálné ohnisko objektivu až 1,4×, vás překvapí mimořádnými snímky. Tento telekonvertor je kom...

Více informací

506842 - Canon Life Size Converter EF for EF 50 macro - 2818A010

Tento volitelný doplněk byl navržen výhradně k práci s objektivem EF 50mm f/2.5 Compact Macro.

Více informací

Podobné fráze: