Katalog > Kontejnery

Kontejnery

Nalezeno:    13 produktů

Hobis K 23 N 80 přístavný ke stolu bez zámku

Pojízdný 3 zásuvkový kontejner K 23 N 80 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Ekonomická varianta mobilní zásuvky bez zámku. Kontejner s prodlouženou půdou určená k přistavění kontejneru vedle stolu (zvětší pracovní plochu).

Více informací
od 6 252 Kč
Koupit nejlevněji

Hobis K 23 N pod stůl bez zámku

Pojízdný 3 zásuvkový kontejner K 23 N pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Ekonomická varianta mobilní zásuvky bez zámku. Umístění pod pracovním stolem.

Více informací
od 5 933 Kč
Koupit nejlevněji

Hobis K 24 C N 80 přístavný ke stolu

Pojízdný 4 zásuvkový kontejner K 23 N 80 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Kontejner s prodlouženou půdou určená k přistavění kontejneru vedle stolu (zvětší pracovní plochu).

Více informací
od 7 289 Kč
Koupit nejlevněji

Hobis K 24 C N pod stůl

Pojízdný 4 zásuvkový kontejner K 24 C N pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Umístění pod pracovním stolem.

Více informací
od 6 970 Kč
Koupit nejlevněji

Hobis K 25 C N 80 přístavný ke stolu

Pěti zásuvkový kontejner K 25 C N 80 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Kontejner s prodlouženou půdou určená k přistavění kontejneru vedle stolu (zvětší pracovní plochu, bez koleček).

Více informací
od 8 626 Kč
Koupit nejlevněji

Hobis K 25 C N pod stůl

Pěti zásuvkový, přístavný kontejner K 25 C N pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Kontejner přístavný, bez koleček.

Více informací
od 8 307 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela JOHAN 07

kancelářský kontejner s jednou zásuvkou, barevné provedení: švestka/bílá, materiál: DTD fóliovaná, rozměry (VxŠxH): 55x37x40, 5 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 539 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela JOHAN 12

Johan 12, kontejner, vrchní zásuvka je se zámkem, vhodný na zařízení kanceláří, provedení: dub sonoma / bílá, rozměry VxŠxH: 61,5x39x41,4 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 2 150 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Kancelářský kontejner Johan 2 New 7

Kancelářský kontejner Johan 2 New 7, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v industriálním designu, a někdo spíše něco více jednoduchého a klasického, jako například kancelářský nábytek z řady Johan 2 New. Tento kancelářský nábytek se pyšní především využíváním současných trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a propojení spolehlivých materiálů s příjemným barevným dekorem. Již na první pohled je jasné, že se řada Johan 2 New zaměřuje na…

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Kontejner se zámkem Rioma New 30

Šuplíkový kontejner se zámkem Rioma New 30, grafit/dub artisan Perfektní kancelář, ve které budete podávat skvělý pracovní výkon, by měla být moderní, harmonická, elegantní, funkční, vzdušná a především praktická. Kancelář byste si navíc měli zařídit tak, aby podporovala vaší efektivitu a kreativitu. To vše a mnohé další splňuje sestava Rioma New, která vám umožní maximální pohodlí a přehled při práci. V sestavě naleznete kompletní vybavení, které zahrnuje stoly, regály, skříně i úložné kontejnery. …

Více informací
od 4 560 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Kontejner se zámkem Tempo Asistent New 15

Kontejner se zámkem Tempo Asistent New 15, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně…

Více informací
od 4 170 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Kontejner Tempo Asistent New 16

Kontejner Tempo Asistent New 16, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně nerozptylovala. V…

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela OSCAR C07

3 zásuvkový kontejner s centrálním uzamykáním, provedení: třešeň - americká, rozměry: ŠxVxH: 39,2 x47, 2x59, 8 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 2 790 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

drevene kontejnery  •  dum kontejnery  •  kontejnery 1000l  •  kontejnery 15  •  kontejnery cena  •  kontejnery ceny  •  kontejnery ibc  •  kontejnery schutz  •  nabytkove kontejnery  •  uzamykatelne kontejnery  •  drevene kontejnery  •  dum kontejnery  •  kontejnery 1000l  •  kontejnery 15  •  kontejnery cena  •  kontejnery ceny  •  kontejnery ibc  •  kontejnery schutz  •  nabytkove kontejnery  •  uzamykatelne kontejnery  •