Katalog > Kompakty s výměnným objektivem > Panasonic Lumix DC-S1R tělo

Panasonic Lumix DC-S1R tělo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 94 990 Kč
Dostupnost: Skladem
od 94 990 Kč
Porovnat 2 obchody
LUMIX S1R je jeden z dvojice nových fullframe bezzrcadlovek Panasonic. Nabízí snímač s rozlišením 47,3 MPix a režim Super vysokého rozlišení až 187 MPix. Elektronický hledáček má úchvatné rozlišení 5,760 MPix a stabilizátor Dual Image intenzitu 6 EV. Špičková kresba detailů Full-Frame snímač MOS o fyzických rozměrech 36 x 24 mm s rozlišením 47,3 megapixelů je zárukou špičkové kresby detailů, ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Panasonic Lumix DC-S1R tělo

Popis Panasonic Lumix DC-S1R tělo

LUMIX S1R je jeden z dvojice nových fullframe bezzrcadlovek Panasonic. Nabízí snímač s rozlišením 47,3 MPix a režim Super vysokého rozlišení až 187 MPix. Elektronický hledáček má úchvatné rozlišení 5,760 MPix a stabilizátor Dual Image intenzitu 6 EV.
Špičková kresba detailů
Full-Frame snímač MOS o fyzických rozměrech 36 x 24 mm s rozlišením 47,3 megapixelů je zárukou špičkové kresby detailů, k čemuž přispívá i absence antialiasingového (low pass) filtru.
* Nový typ mikročoček – kvalitnější zachycení obrazového signálu
* Vysoký odstup signálu od šumu i při vysoké citlivosti
* Režim Super vysokého rozlišení (High resolution mode) – snímky se 187 megapixely
Jednotlivé pixely na snímači překrývají nové asférické mikročočky. Ty vylepšují zachycení obrazového signálu, což způsobuje nízkou hladinu šumu i při vysoké citlivosti. LUMIX S1R nabízí rozsah citlivosti až po ISO 25 600 a hodí se tak pro fotografování i v nízkých světelných podmínkách.
P...

Parametry Panasonic Lumix DC-S1R tělo

Výrobce Panasonic

Podobné produkty

Podobné fráze: