Olympus E-PL8 tělo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 11 490 Kč
Dostupnost: Skladem
od 11 490 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Olympus E-PL8 Perla mezi fotoaparáty, která bude zářit jako vy. Olympus E-PL8 se může stát vaší další múzou. Přináší moderní design ve spojení klasických křivek a kožených akcentů. Perfektně zvládne selfie, stejně jako zachytit magické okamžiky v životě. Rozviňte svojí kreativitu a sdílejte krásu s ostatními. Naprosto jedinečný design Nádherný a stylový design digitálního f...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Olympus E-PL8 tělo

Popis Olympus E-PL8 tělo

Popis produktu
Olympus E-PL8
Perla mezi fotoaparáty, která bude zářit jako vy. Olympus E-PL8 se může stát vaší další múzou. Přináší moderní design ve spojení klasických křivek a kožených akcentů. Perfektně zvládne selfie, stejně jako zachytit magické okamžiky v životě. Rozviňte svojí kreativitu a sdílejte krásu s ostatními.
Naprosto jedinečný design
Nádherný a stylový design digitálního fotoaparátu E-PL8 je podpořen klasickými křivkami s koženými akcenty, které jsou doplněné kovem. Módní design v několika barvách je podpořen kvalitními materiály, které byly na výrobu fotoaparátu použity.
Ještě lepší selfie
Každý miluje selfie a každý také ví, že je selfie umělecká forma, kterou vždy není jednoduché udělat dobře. S Olympus PEN E-PL8 se však vaše autoportréty promění ve stylové snímky, které budou vždy vypadat skvěle. Dotykový displej fotoaparátu můžete vyklopit dolů a automaticky se spustí Selfie režim.
Fotografie jako vášeň
S Olympus...

Parametry Olympus E-PL8 tělo

Výrobce Olympus
Sada Pouze tělo
Wi-Fi Fotoaparát disponuje integrovaným Wi-Fi modulem pro snadné přenášení fotografií a videí. Ano
Úhlopříčka displeje Velikost úhlopříčky displeje je důležitá pro kontrolu snímků i při komponování snímku. 4palce
GPS Fotoaparát disponuje integrovaným GPS modulem pro přiřazování polohy k snímkům. Ano
Napájení Li-Ion baterie mají větší výdrž, ovšem pokud se poškodí nebo dojdou (a Vy nemáte po ruce nabíječku), máte problém, protože na rozdíl od AA baterií nekoupíte náhradní na každém rohu. Akumulátor

Podobné produkty

Podobné fráze: