Katalog > Klávesnice > Asus Echelon Mechanical

Asus Echelon Mechanical

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 801 Kč
Dostupnost: Skladem
od 2 801 Kč
Porovnat 3 obchody
Mechanická herní klávesnice Asus Echelon Mechanical může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Odolné provedení s kvalitní konstrukcí pro maximální stabilitu, klávesy Cherry MX Black, multimediální funkce a řada dalších vylepšení jsou ideální především pro hráče na LAN párty. Asus Echelon Mechanical nabízí kompletní řešení proti g...

Všechny nabídky pro Asus Echelon Mechanical

Popis Asus Echelon Mechanical

Mechanická herní klávesnice Asus Echelon Mechanical může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Odolné provedení s kvalitní konstrukcí pro maximální stabilitu, klávesy Cherry MX Black, multimediální funkce a řada dalších vylepšení jsou ideální především pro hráče na LAN párty.
Asus Echelon Mechanical nabízí kompletní řešení proti ghostingu díky funkcím N-key rollover (NKRO) přes rozhraní PS/2 a six-key rollover (6KRO) přes rozhraní USB. LED podsvícení modré barvy se čtyřmi nastavitelnými úrovněmi intenzity pak umožní pohodlmé použití i v nočních hodinách. Oceníte také vynikající životnost kláves Cherry MX Black s výdrží 50 milionů stisknutí.
Jedná se o drátovou klávesnici s podporou rozhraní USB a PS/2. Nabízí 2x analogový jack 3,5 mm (pro sluchátka a mikrofon) a 2 porty USB 2.0. Připojovací kabel má délku 1.8 metru. Rozměry klávesnice činí 448 x 215 x 35 mm.
Technické parametry
Obecné informace...

Parametry Asus Echelon Mechanical

Výrobce Asus
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: