Katalog > Klávesnice pro tablety > Microsoft Surface Pro Type Cover

Microsoft Surface Pro Type Cover

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 214 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
od 3 214 Kč
Porovnat 6 obchodů
Druh připojení: bez kabelu připojení: 1x Surface Connect Přenosová technika: - Barva: černá Lateralita: pravoruký i levoruký Nabíjecí: ne Hmotnost: 0,310kg typ produktu: klávesnice Compatible with all third generation and later Surface Pro models Dimensions (W x D x H): 295 x 217 x 4.65 mm Weight: 285 grams Interface: magnetic Keyboard: Mechanical keys + touchpad Záruka výrobce:1 ro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Microsoft Surface Pro Type Cover

Popis Microsoft Surface Pro Type Cover

Digiboss.cz píše:

Nová generace krytu Type Cover s klávesnicí, vytvořená pro Surface Pro, nabízí nejpokročilejší možnosti psaní než kdy dřív. Klávesnice disponuje také lepší stabilitou díky magnetickému upevnění do podoby notebooku. Uspořádání kláves umožňuje rychlé a plynulé psaní. Touchpad poskytuje ještě lepší ovládání a navigaci.
Z tabletu laptop lusknutím prstu
Redesignovaný Type Cover je lehčí a tenčí než kdy předtím, navíc má vylepšené magnetické upevnění pro položení na klíně. Pro rychlé a plynulé psaní má optimální rozložení kláves se zvětšeným touchpadem s dvěma tlačítky.
Pracujte tak, jak vám to vyhovuje
Klávesnice Type Cover je robustní s pevným magnetickým uchycením, takže svůj Surface můžete používat na klině, v letadle nebo na stole. Pro tichou a pohodlnou práci je Type Cover vytvořen z prémiových materiálů a jeho klávesnice je také podsvícená pro práci se zhasnutými světly.
Ochranný a praktický
Pro použití Surface jako tablet můžete Type Cover slož...

CZC.cz píše:

Originální ochranné pouzdro pro tablet Microsoft Surface Go s českou klávesnicí. Dokonale ochrání vaše zařízení před poškrábáním a navíc skvěle poslouží jako stojánek s nastavitelným úhlem. Vašemu tabletu tak dodá větší stabilitu. Rozměr 20 x 30 x 5 cm.

Alza.cz píše:

Klávesnice kompaktní, magnetická, podsvícená, chiclet klávesy, americká lokalizace kláves, červená
Pokud pracujete často s textem, bude se vám hodit klávesnice klasické velikosti. Více prostoru a příjemnější odezva je jasné plus. Na startu budete muset hledat model podle určení. Microsoft Surface Pro Type Cover Poppy Red je klávesnice Kompaktní. Je naprosto jasné, co způsobilo, že používá Microsoft Surface Pro Type Cover Poppy Red takové označení. Kvůli tomu je praktická, když potřebujete klávesnici na klín. Vestavěný touchpad v klávesnici zdatně nahradí klasickou PC myš. Enter je Jednořádkový. Tlačítka s podsvícením vám dovolí psát pozdě večer a dokonce nebudete nikoho rušit světlem.

Parametry Microsoft Surface Pro Type Cover

Výrobce Microsoft

Podobné produkty

Podobné fráze: