LOGITECH Type+

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 799 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 799 Kč
Porovnat 6 obchodů
Výrobce: Logitech; Třída produktu: Klávesnice; Typ klávesnice: Klávesnice NTB formátu; Typ konektoru: Micro USB, Bluetooth; Barva: černá; Myš v sestavě: Ne, USB kabel; Operační systém: iOS; Čistá hmotnost: 405 g; Další informace: www.logitech.com [LINK]

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LOGITECH Type+

Popis LOGITECH Type+

Alza.cz píše:

Pouzdro na tablet pro iPad Air 2, s klávesnicí a Bluetooth, automatický režim probuzení a uspání, hmotnost 327g
Chytrá kombinace pouzdra a klávesnice okamžitě promění váš iPad Air 2 v naprosto dokonalé zařízení. Klávesy mají dostatečný rozestup, psaní textů tak bude rychlejší a vyhnete se nepříjemným překlepům. K ovládání tabletu slouží i několik speciálních tlačítek navržených přímo pro operační systém iOS. A jak vlastně pouzdro a iPad Air 2 spárujete? Snadno – pomocí technologie Bluetooth. Jakmile vás přestane práce bavit, není nic jednoduššího než otevřít integrovaný stojánek. S jeho pomocí bude sledování filmů, brouzdání po internetu nebo čtení knih opravdu pohodlné. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z......

KASA.cz píše:

Vypadá jako iPad, působí jako notebook
Přeměňte svůj iPad na notebook. Klávesy s praktickým odstupem. Ideální konkávní tvar kláves. Snadno návykové rozvržení, které se nebudete muset znovu „učit“. Navíc speciální řada rychlých klávesových zkratek systému iOS.

Navrženo pro psaní a poklep
Klávesy mají dostatek prostoru, a přesto máte obrazovku stále na dosah ruky pro plynulou interakci. iPad při poklepu neposkakuje, a nehrozí jeho převrácení. Je to zkrátka jeden úžasný nápad za druhým.
Inteligentní správa napájení
Přenosná klávesnice Bluetooth® by měla mít dostatek energie pro dlouhou výdrž, a být zároveň hospodárná. Ta myšlenka se nám líbí. iPad a pouzdro Type+ se oba automaticky zapnou, když je potřebujete, a vypnou, když ne. Na jedno nabití získáte dostatek energie až na 3 měsíce (vychází z průměrného používání dvě hodiny denně)
Dvě pouzdra v jednom
Když potřebujete psát, stane se pouzdrem s klávesnicí, a přestane jím být, když už ...

SOFTCOM.cz píše:

Ideální doplněk pro iPad Air 2
Chytrá kombinace pouzdra a klávesnice okamžitě promění váš iPad Air 2 v naprosto dokonalé zařízení.
Klávesy mají dostatečný rozestup, psaní textů tak bude rychlejší a vyhnete se nepříjemným překlepům. K ovládání tabletu slouží i několik speciálních tlačítek navržených přímo pro operační systém iOS.
Rychlé párování
Rychlé párování pouzdra a iPadu Air 2 je zajištěno pomocí technologie Bluetooth. Jedinečný je i systém uchycení tabletu. Stačí zařízení přiblížit k magnetickému klipu, jenž přístroj udrží v každé situaci.
Kvalitní zpracován
Ač je pouzdro opravdu lehké (430 g) a tenké (17,1 mm), moderní materiály použité při výrobě zaručují maximální ochranu.
Při každodenním používání jistě oceníte další skvělou vlastnost, a to dlouhou výdrž baterie na jedno dobití.

Parametry LOGITECH Type+

Výrobce Logitech
Připojení Drátové

Podobné produkty