Katalog > Kamery do auta > Mio Mirror R30

Mio Mirror R30

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 4 299 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 4 299 Kč
Kamera do auta Mio MiVue Mirror R30 Unikátní kamera MiVue Mirror R30 je speciáně navržena tak, aby pasovala na zpětné zrcátko ve vašem vozidle. S kamerou Mirror R30 budete schopni zaznamenat každou minutu vaší cesty a mít čistou palubní desku. Kamera R30 Mirror se jednoduše upevní přes vaše zpětné zrcátko, samozřejmě můžete i nadále využívat zpětného zrcátka. Tenký a kompaktní design zajistí, že ...

Všechny nabídky pro Mio Mirror R30

Popis Mio Mirror R30

Kamera do auta Mio MiVue Mirror R30
Unikátní kamera MiVue Mirror R30 je speciáně navržena tak, aby pasovala na zpětné zrcátko ve vašem vozidle. S kamerou Mirror R30 budete schopni zaznamenat každou minutu vaší cesty a mít čistou palubní desku. Kamera R30 Mirror se jednoduše upevní přes vaše zpětné zrcátko, samozřejmě můžete i nadále využívat zpětného zrcátka. Tenký a kompaktní design zajistí, že si kamery v autě téměř nevšimnete.
Kvalitní videa i v malé velikosti souboru
Kamera využívá nejmodernější H.264 technologii zajišťující vysoce kvalitní video při menší velikosti souboru. Získáte tak videa z vaší jízdy v rozlišení 2304 x 1296  přit 30 fps. Dále je kamera vybavena širokoúhlým objektivem s rozsahem 130°, bez mrtvého úhlu.
3-osý G sensor
Díky zabudovanému 3-osému G sensoru bude kamera zaznamenávat směr, zatáčky, zrychlení a případnou sílu nárazu. K dalšímu vybavení kamery patří funkce Lane Departure Warning Systém.
Klíčové vlastnosti
Kompa...

Parametry Mio Mirror R30

Výrobce Mio
Rozlišení Maximální rozlišení, ve kterém je kamera schopna nahrávat. 1920x1080Pixelů
Snímky za vteřinu Počet snímků za vteřinu, které je schopna kamera nahrát. Pro plynuloust natočeného videa je potřeba alespoň 24 snímků za vteřinu. 30FPS

Podobné produkty

Podobné fráze: