Katalog > IP kamery > Trust IP Camera

Trust IP Camera

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 299 Kč
Dostupnost: Skladem
od 2 299 Kč
TP-LINK NC230 IP kamera TRUST IP Camera IPCAM2000 s bezdrátovým připojením Wi-Fi je univerzální řešení pro domácí a kancelářské dohledové systémy. Může být umístěna ve vašem obývacím pokoji, v kanceláři, nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete mít přehled o dění. Poskytuje obraz s vysokým rozlišením a umožní noční záznam. Sledujte kameru kdekoli Aplikace pro mobilní telefony umožňuje rychle a s...

Všechny nabídky pro Trust IP Camera

Popis Trust IP Camera

TP-LINK NC230
IP kamera TRUST IP Camera IPCAM2000 s bezdrátovým připojením Wi-Fi je univerzální řešení pro domácí a kancelářské dohledové systémy. Může být umístěna ve vašem obývacím pokoji, v kanceláři, nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete mít přehled o dění. Poskytuje obraz s vysokým rozlišením a umožní noční záznam.
Sledujte kameru kdekoli
Aplikace pro mobilní telefony umožňuje rychle a snadno sledovat živý přenos z kamery TRUST IPCAM2000. Pomocí stažitelné aplikace pro iOS a Android systémy můžete sledovat kameru z mobilního telefonu nebo tabletu, kdekoli na cestách, všude tam kde máte dostupné připojení na internet.
Snadná instalace
Umístěte kameru kdekoliv doma a připojte ji k síti Wi-Fi. Za pomoci mobilní aplikace nastavíte kameru v několika jednoduchých krocích.
Dohled 24 hodin denně
D-Link DCS-800L obsahuje vestavěné infračervené LED osvětlení, které umožňuje nepřetržité monitorování i v noci. Osvětlení umožňuje sledovat vše, co je ...

Parametry Trust IP Camera

Výrobce Trust

Podobné produkty

Podobné fráze: