Katalog > IP kamery > eTiger ES-CAM4A

eTiger ES-CAM4A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Domácnost pod dohledem S motorizovanou IP kamerou eTiger ES-CAM4A budete mít přehled o tom, co se u vás doma zrovna děje, ať jste kdekoliv. Díky bezdrátové technologii WiFi ji jednoduše připojíte do vaší domácí sítě a k internetu. Pomocí aplikace iSecurity+ pro chytré telefony pak můžete nejen sledovat obraz, ale díky integrovaným motorkům také kamerou otáčet s horizontálním rozsahem ±175° a v...

Všechny nabídky pro eTiger ES-CAM4A

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis eTiger ES-CAM4A

Domácnost pod dohledem
S motorizovanou IP kamerou eTiger ES-CAM4A budete mít přehled o tom, co se u vás doma zrovna děje, ať jste kdekoliv. Díky bezdrátové technologii WiFi ji jednoduše připojíte do vaší domácí sítě a k internetu. Pomocí aplikace iSecurity+ pro chytré telefony pak můžete nejen sledovat obraz, ale díky integrovaným motorkům také kamerou otáčet s horizontálním rozsahem ±175° a vertikálním 0-110°. Snadno tak zkontrolujete dění v celé místnosti.


Vysoké rozlišení
eTiger ES-CAM4A díky kvalitnímu CMOS senzoru umožňuje vysílat video s HD rozlišením 1280x720 pixelů při 25 snímcích za sekundu. Pro kvalitní obraz i za tmy má kamera objektiv s dobrou světelností F2.2 a 6 infračervených diod, které dokáží nasvítit prostor do vzdálenosti 8 metrů. ES-CAM4A disponuje i reproduktorem a mikrofonem, který vám dovolí kromě obrazu zaznamenávat i zvuk.
Pohodlné ovládání
Bezdrátová kamera eTiger ES-CAM4A je přizpůsobena pro ovládání pomocí m...

Parametry eTiger ES-CAM4A

Výrobce ETiger

Podobné produkty

Podobné fráze: