Katalog > IP kamery > Creative 73VF082000000

Creative 73VF082000000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 056 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 056 Kč
Porovnat 6 obchodů
Wi-Fi Monitoring Camera Creative Live! Cam IP SmartHD za vás dohlíží na to, na čem vám záleží. Skromný design s univerzálním charakterem vybavený připojením Wi-Fi vám umožňuje sledovat co se děje v domě, jako kdyby jste byli přítomni. Stejně dokonalé, jako kdyby jste byli přítomni Chtěli jste někdy vědět co provádí vaše dítě, když jste v práci? Nemáte obavy co vyvede vaše domácí zvíře, až odejde...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Creative 73VF082000000

Popis Creative 73VF082000000

MADER computer píše:

Creative Labs CREATIVE Live Cam IP SmartHD
Maximální rozlišení videa: 1280 x 720 px
Maximální snímkovací frekvence záznamu: 25 fps,
Rozlišení při rychlém záznamu: 1280x720@25fps
Rozhraní: Wi-Fi
Barva: Černá
Typ snímače: CMOS
Rozměry: 70x121x70 mm (ŠxVxH)

ElektroCR píše:

Wi-Fi Monitoring Camera
Creative Live! Cam IP SmartHD za vás dohlíží na to, na čem vám záleží. Skromný design s univerzálním charakterem vybavený připojením Wi-Fi vám umožňuje sledovat co se děje v domě, jako kdyby jste byli přítomni.
Stejně dokonalé, jako kdyby jste byli přítomni
Chtěli jste někdy vědět co provádí vaše dítě, když jste v práci? Nemáte obavy co vyvede vaše domácí zvíře, až odejdete z domu? Potřebujete zkontrolovat, zda vám přišel balíček? Rádi byste věděli, kdo každou noc konzumuje zmrzlinu?
Creative Live! Cam IP SmartHD za vás dohlíží na to, na čem vám záleží. Skromný design s univerzálním charakterem vybavený připojením Wi-Fi vám umožňuje sledovat co se děje v domě, jako kdyby jste byli přítomni.
Živé aktualizace 24 hodin a 7 dní v týdnu Stačí připojit kameru k Wi-Fi a sledovat tok živého videa 24 hodin denně ve vysokém rozlišení odkudkoli na zařízení se systémem iOS nebo Android, ve stolním počítači nebo v počítači Mac. ...

Electro World s.r.o. píše:

Mějte přehled o všem co se děje u Vás doma i v době Vaší nepřítomnosti. Můžete tak kontrolovat své děti či zvířata, popřípadě přistihnout zloděje. Creative Live! Smart HD se vyznačuje jednoduchou instalací i samotnou obsluhou, proto z ní nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Nadčasovým provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Po nainstalování aplikace, ať už v App Store nebo Google Play, můžete mít ať už v mobilním telefonu nebo tabletu aktuální informace. Vestavěný mikrofon a reproduktor navíc umožňují i zpětnou komunikaci. Osobám na druhé straně se tak lze snadno přihovořit. Těšit se můžete na obraz v HD kvalitě (720p).

Parametry Creative 73VF082000000

Výrobce Creative Labs

Podobné produkty