Katalog > IP kamery > CANYON CNSS-CB1W

CANYON CNSS-CB1W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 199 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 199 Kč
Porovnat 5 obchodů
Kamera CANYON Wi-Fi HD Zabezpečte svou domácnost! Pořiďte si bezpečnostní IP kameru CANYON CNSS-CB1W, která je vhodná pro domácí sledovací systémy. Kamera disponuje oboustrannou komunikací a nočním viděním až do vzdálenosti 8 metrů. Její video a audio signál je tak čistý, že vám umožní vidět a slyšet dění v místnosti do detailů. Vynikající obraz a zvuk Kamera CANYON CNSS-CB1W přenáší ostrý o...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CANYON CNSS-CB1W

Popis CANYON CNSS-CB1W

Electro World s.r.o. píše:

Wi-Fi HD bezpečnostní kamera Canyon CNSS-CB1W je víceúčelová bezpečnostní IP kamera se standardními funkcemi pro domácí zabezpečovací systémy. S rozlišením 1 Mpx umožňuje zobrazit každý detail ve vynikající kvalitě.

MALL.CZ píše:

Canyon CNSS-CB1W. Víceúčelová bezpečnostní kamera. Horizontální sledovací úhel 110°. Vertikální sledovací úhel 110°. Technologie připojení Wi-Fi. Kompatibilní s iOS, Android, Windows 10. Matrix 1/4 palce, CMOS senzor, čočka 3.6mm/2.8mm. Kvalita videa 1280×720 HD, 1 megapixel. Možnost nahrávání na MicroSD kartu s kapacitou až 32 GB (není součástí balení) nebo na externí nahrávací zařízení. Formát komprese M-JPEG. Noční vidění až do vzdálenosti 8 metrů. Infračervené LED zářivky.

KASA.cz píše:

Víceúčelová bezpečnostní IP kamera se standardními funkcemi pro domácí sledovací systémy. Proces připojení fotoaparátu nepotřebuje žádné speciální dovednosti. "Prostředník" mezi kamerou a mobilním zařízením je speciální server s veškerým potřebným nastavením.
Kamera se používá jednoduše
Kamera je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy - iOS, Android a Windows 10. Rozhraní kamery je velmi snadné a intuitivní.
Kvalitní HD video a obousměrné audio
Díky reproduktorům a mikrofonu kamery uslyšíte, co se děje ve sledované místnosti, a můžete mluvit na lidi uvnitř. Tato 1MPx HD kamera vám umožní sledovat každý detail ve skvělém rozlišení 1280x720.
Vše je už nastaveno
Připojení kamery nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Prostředník mezi kamerou a vaším mobilním zařízením je speciální server se všemi nezbytnými nastaveními. Díky připojení pomocí P2P technologie si kamera najde potřebná nastavení sama a poskytne vám přístup k video kanálu odk...

Patro.cz píše:

Použití: vnitřní
Napájení: Adaptér
Wi-Fi: ANO
Noční vidění: ANO
Motorizované otáčení: NE
Provedení výrobku: bílá barva
Víceúčelová bezpečnostní IP kamera se standardními funkcemi pro domácí sledovací systémy. Proces připojení fotoaparátu nepotřebuje

Parametry CANYON CNSS-CB1W

Výrobce Canyon

Podobné produkty