Katalog > IP kamery > CANYON CNSS-CB1W

CANYON CNSS-CB1W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 880 Kč
Dostupnost: Skladem
od 880 Kč
Kamera CANYON Wi-Fi HD Zabezpečte svou domácnost! Pořiďte si bezpečnostní IP kameru CANYON CNSS-CB1W, která je vhodná pro domácí sledovací systémy. Kamera disponuje oboustrannou komunikací a nočním viděním až do vzdálenosti 8 metrů. Její video a audio signál je tak čistý, že vám umožní vidět a slyšet dění v místnosti do detailů. Vynikající obraz a zvuk Kamera CANYON CNSS-CB1W přenáší ostrý o...

Všechny nabídky pro CANYON CNSS-CB1W

Popis CANYON CNSS-CB1W

Kamera CANYON Wi-Fi HD
Zabezpečte svou domácnost! Pořiďte si bezpečnostní IP kameru CANYON CNSS-CB1W, která je vhodná pro domácí sledovací systémy. Kamera disponuje oboustrannou komunikací a nočním viděním až do vzdálenosti 8 metrů. Její video a audio signál je tak čistý, že vám umožní vidět a slyšet dění v místnosti do detailů.
Vynikající obraz a zvuk
Kamera CANYON CNSS-CB1W přenáší ostrý obraz v rozlišení až 1280 x 720. Snímá prostor v horizontálním sledovacím pozorovacím úhlu 110° a vertikálně 40°. Pro zachycení přesného zvuku je kamera také vybavena vysoce citlivým mikrofonem.

Integrované noční vidění
Kamera značky CANYON disponuje automaticky spouštěným režimem nočního vidění s infračerveným přísvitem, kdy kamera snímá prostor až do vzdálenosti 8 metrů. LEDky ozáří pokoj pro vaši kameru, ale ti, kteří se v místnosti nacházejí, je nevidí.
Buďte ve střehu
Zaručeně využijete funkci detekce pohybu. Stačí, když kameru přepnete do mód...

Parametry CANYON CNSS-CB1W

Výrobce Canyon

Podobné produkty