Katalog > Hudba > The Dodos No Color

The Dodos No Color

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Specifikace položky No Color   * Interpret: The Dodos     * V prodeji od: 14. 03. 2011  * Typ média: CD  * Label: V2      * Nosič: CD  * Vydáno: 14  března  2011 Popis titulu No Color Sanfranciská folková trojice The Dodos. Zbavili se všech pravidel a předpokladů, jak by měl znít současný folk, a stvořili svobodomyslné nahrávky plné hravých melodií. První v...

Všechny nabídky pro The Dodos No Color

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis The Dodos No Color

Specifikace položky No Color
 
* Interpret: The Dodos
 
 
* V prodeji od: 14. 03. 2011 
* Typ média: CD 
* Label: V2 
 
 
* Nosič: CD 
* Vydáno: 14 
března 
2011
Popis titulu No Color
Sanfranciská folková trojice The Dodos. Zbavili se všech pravidel a předpokladů, jak by měl znít současný folk, a stvořili svobodomyslné nahrávky plné hravých melodií.
První velké album The Dodos nazvané Visiter překvapilo posluchače po celém světě svobodomyslným písničkářstvím, jež připomínalo bláznivý výlet do vesmíru, v němž neplatí stejná pravidla jako v tom našem. Album odráží dětsky hravý a nakažlivě optimistický nádech jejich hudby, která čerpá z dřevního amerického folku a jeho následných podob až do současnosti. Deska se zařadila mezi nejvýraznější počiny roku 2008 a další album Time To Die na jeho úspěch navázalo více než zodpovědně.
V jejich hudbě můžem...

Parametry The Dodos No Color

Rok vydání 2011
Nosič CD

Podobné produkty

Podobné fráze: