Katalog > Hudba > Tata Bojs Ležatá osmička ?

Tata Bojs Ležatá osmička ?

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 149 Kč
Dostupnost: Skladem
Specifikace položky Ležatá osmička ∞   * Interpret: Tata Bojs     * V prodeji od: 3. 6. 2011  * Typ média: CD  * Label: Supraphon      * Nosič: CD  Popis titulu Ležatá osmička ∞ Hanspaulská skupina Tata Bojs vydává nové album s názvem Ležatá osmička. To se objeví na trhu po 4 letech od vydání posledního řadového alba Kluci kde ste? Album je hudebně i tematicky pestré. Texty se táhne č...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tata Bojs Ležatá osmička ?

Popis Tata Bojs Ležatá osmička ?

Supraphonline.cz píše:

Ležatá osmička je v podstatě smyčka a s těmi Tata Bojs pracují, ať už v hudebním slova smyslu, ale i celkově velice často. Pohybují se v různých cyklech, opakují se, ale pořád to jsou Tata Bojs. A tak jako řada dalších umělců jsou i oni chyceni to tohoto paradoxu: Už nikdy nebudeme znít úplně nově, ale stejně tak už to nikdy nebude přesně takové jako "za starých časů".
Album je hudebně i tematicky pestré. Texty se táhne červená nit výše zmíněného opakování, zacyklení. Nicméně látka, ze kterédeska je deska sestavena má více barev než jen červenou. Je zde vize poměrně blízké budoucnosti, nástin minulosti a postavení celého lidstva, dokonce i apokalypsa a v neposlední řadě i několik písniček, které se zabývají lidskými vztahy a komunikací.
Přes nastíněná témata však rozhodně album není přehnaně "zatěžkané" nebo moc vážné. S tématy a to i s těmi závažnějšími Tata Bojs pracují pokud možno zábavným způsobem.
Hudebně je album maximálně písničkové, s co nejúčelnějšími aran...

Parametry Tata Bojs Ležatá osmička ?

Rok vydání 2011
Nosič CD

Podobné produkty

Podobné fráze: