Katalog > Hudba > Iva Bittová: Elida

Iva Bittová: Elida

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 283 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
Iva Bittová, v posledních letech kocertující více v zahraničí než v ČR, zakusila v dubnu tohoto roku pódium pověstné newyorské Carnegie Hall při společném hraní s tělesem soudobé hudby Bang on a Can All-Stars. Stalo se tak poté, co vedení tohoto kulturního svatostánku zaujala Iva Bittová v roli Elvíry v opeře Dona Giovanniho. Právě za podpory Carnegie Hall napsala první žena tuzemské alternativní...

Všechny nabídky pro Iva Bittová: Elida

Popis Iva Bittová: Elida

Megaknihy.cz píše:

Iva Bittová zakusila v dubnu 2005 pódium pověstné newyorské Carnegie Hall při společném hraní s tělesem soudobé hudby Bang on a Can All-Stars. Stalo se tak poté, co vedení tohoto kulturního svatostánk

Booktook.cz píše:

Při nahrávce Bittová využívá Bang On A Can All-Stars jako svůj orchestr. Zpívá česky či slovensky, podle toho kdo je autorem textu (Richard Müller, Vladimír Václavek či Věra Chase).
Nahrávka vznikala pod vedením Toma Lazaruse (podepsaný mimo jiné u filmové hudby Lord Of The Rings a mnoha dalších zajímavých projektů) v Systems Two, Brooklyn NYC a v Clinton Recording Studios. Album se masterovalo ve studiu ClassicSound.
29. dubna 2005 pak toto dílo Iva Bittová a Bang On A Can All-Stars představili na společném vystoupení v Carnegie Hall v New Yorku a zaroveň vyšlo u Cantaloupe Music americké vydání alba Elida.

Kosmas.cz píše:

Za podpory Carnegie Hall napsala Iva Bittová, první žena tuzemské alternativní scény, pro soubor Bang on a Can All-Stars hudební projekt s názvem Elida. Táhlé linie piana se prolínají se smyčci, zatímco improvizace klarinetu se setkává s hlukem elektrické kytary. Hudba je zároveň promyšlená a přímá, ostrá i nostalgická, mísící klasickou hudbu východní Evropy a lidové tradice. Netradiční spojení zpěvu Ivy Bittové a klavíru pak vytváří inspirující melodie.

Pošta ZDARMA píše:

Tabulka velikostí:


Velikost
Hrudník (cm)
Pas (cm)
Délka (cm)

S
84
76
76

M
88
80
80

L
92
84
84

XL
96
88
88

 
Doporučujeme raději objednat větší velikost.
Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

Parametry Iva Bittová: Elida

Výrobce Klasická hudba
Žánr Klasická hudba

Podobné produkty

Podobné fráze: