Katalog > Hry pro konzole > Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 377 Kč
Dostupnost: Skladem
PS4 Uncharted: Drake's Fortune Návrat v rozlišení 1080p Najdi své štěstí Prožij dobrodružství, kterým vše začalo a které světu představilo ikonickou postavu Nathana Drakea. Po objevení 400 let staré stopy v rakvi Sira Francis Drakea (shoda jmen) se úžasný soudobý hledač pokladů vydává hledat bájné bohatství El Dorada. Prozkoumej dávno zapomenutý exotický ostrov v Pacifiku a odhal jeho nebez...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Popis Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

KASA.cz píše:

Uncharted™: Drake's Fortune Remastered
Návrat v rozlišení 1080p
Najdi své štěstí
Prožij dobrodružství, kterým vše začalo a které světu představilo ikonickou postavu Nathana Drakea. Po objevení 400 let staré stopy v rakvi Sira Francis Drakea (shoda jmen) se úžasný soudobý hledač pokladů vydává hledat bájné bohatství El Dorada.
Prozkoumej dávno zapomenutý exotický ostrov v Pacifiku a odhal jeho nebezpečná tajemství, jež skrývají číhající piráty, staré protivníky a strašidelné hrůzy. Dokážeš spolu s Drakem a jeho společníky přežít boj s přesilou nelítostných žoldáků a odhalit strašlivou minulost záhadného ostrova?
Přepracovaná klasika
Pokud patříš mezi ty, kteří ještě nehráli jednu z nejuznávanějších videoherních sérií všech dob, pak si ji teď rozhodně nenech utéct. Uncharted: Drake's Fortune Remastered přináší plnou hru přepracovanou do rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu a k tomu ještě:
Nové trofeje PlayStation Network.
Nové nast...

Parametry Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 4
Druh Akční
Multiplayer Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: