Katalog > Hry pro konzole > Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 359 Kč
Dostupnost: Skladem
PS4 Uncharted: Drake's Fortune Návrat v rozlišení 1080p Najdi své štěstí Prožij dobrodružství, kterým vše začalo a které světu představilo ikonickou postavu Nathana Drakea. Po objevení 400 let staré stopy v rakvi Sira Francis Drakea (shoda jmen) se úžasný soudobý hledač pokladů vydává hledat bájné bohatství El Dorada. Prozkoumej dávno zapomenutý exotický ostrov v Pacifiku a odhal jeho nebez...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Popis Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

SOFTCOM.cz píše:

GAP4165
Uncharted: Drake's Fortune PS4
CZ titulky
Návrat v rozlišení 1080p
Najdi své štěstí
Prožij dobrodružství, kterým vše začalo a které světu představilo ikonickou postavu Nathana Drakea. Po objevení 400 let staré stopy v rakvi Sira Francis Drakea (shoda jmen) se úžasný soudobý hledač pokladů vydává hledat bájné bohatství El Dorada.
Prozkoumej dávno zapomenutý exotický ostrov v Pacifiku a odhal jeho nebezpečná tajemství, jež skrývají číhající piráty, staré protivníky a strašidelné hrůzy. Dokážeš spolu s Drakem a jeho společníky přežít boj s přesilou nelítostných žoldáků a odhalit strašlivou minulost záhadného ostrova?
Přepracovaná klasika
Pokud patříš mezi ty, kteří ještě nehráli jednu z nejuznávanějších videoherních sérií všech dob, pak si ji teď rozhodně nenech utéct. Uncharted: Drake's Fortune Remastered přináší plnou hru přepracovanou do rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu a k tomu ještě:
- Nové trofeje PlayStation Ne...

FilmGame.cz píše:

Uncharted: Drakes Fortune: Akční adventura Uncharted: Drakes Fortune nabídne dokonalé ztvárnění postav, přírody, fyziky vody a realističnosti vůbec. Vše se odehrává na ostrově uprostřed pacifiku, kde se po stopách Sira Franciscka Draka vydáte jako novodobý lovec pokladů a dobrodružství najít bájný poklad eldoráda. Ostrov však skrývá nemilá tajemství, jejichž odhalení vás může stát život. Budete používat různé mapy a artefakty, odkrývat stopy a návaznosti, dobývat džungli, střílet nepřátele a řídit dopravní prostředky.
Pokud patříte mezi ty, kteří ještě nehráli jednu z nejuznávanějších videoherních sérií všech dob, pak si ji teď rozhodně nenechte utéct. Uncharted: Drake's Fortune REMASTERED přináší plnou hru přepracovanou do rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu a k tomu ještě: Nové trofeje PlayStation Network.Nové nastavení obtížnosti – Průzkumník (velmi jednoduché) a Brutální (velmi obtížné).Režim Rychlý průběh.Úžasný foto-režim.
Prožijte dobrodružství, kterým vše začal...

Parametry Uncharted: Drake's Fortune (PS4)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 4
Druh Akční
Multiplayer Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: