Katalog > Hry pro konzole > The Outer Worlds (XONE)

The Outer Worlds (XONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 999 Kč
Dostupnost: Skladem
Hra pro Xbox One - The Outer Worlds - nové sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro The Outer Worlds (XONE)

Popis The Outer Worlds (XONE)

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: akční, FPS a RPG - Objevujte vesmírné kolonie, rozhodujte jak se bude odvíjet váš příběh.
85% Při zkoumání vesmírné kolonie si vyberete charakter hrdiny dle vlastních preferencí. Ve sci-fi RPG z pohledu první osoby budete pro vesmír nepředvídatelným soupeřem. Octnete se na kolonizační lodi v nejodlehlejším koutě galaxie. Probudíte se o desítky let později, než jste očekávali. Probuzen doprostřed bojů Na Halcyonu právě probíhá spiknutí, které ohrožuje celou halcoinskou kolonii....

Konzole a hry píše:

Popis hry


The Outer Worlds je akční RPG, ve kterém se chodí, střílí, povídá, nakupuje, krade, prostě jako v normálním životě. Akorát v této hře je to všechno ve vesmíru… Což se vlastně dá říct i o naší planetě, ale tak aby bylo jasno, The Outer Worlds se odehrává na dvou vzdálených planetách. Tyto planety patří pod koloniální vlastnictví Země, a tak se nelze divit, že jejich hlavním charakteristickým rysem je chaos, ve kterém si každá korporace snaží urvat kus moci pro sebe.
Do tohoto malebného prostředí se jednoho dne probudí ze sedmdesátiletého kryospánku i Váš čerstvě seskládaný paňáček. Až se rozkoukáte a protáhnete si nohy, můžete se zcela svobodně rozhodnout, kde přiložíte ruku k dílu, kde přiložíte hlaveň ke spánku, jestli se Vaší hlavní zbraní stane lopata, samopal nebo obratný jazyk a jestli se chcete nějakými problémečky rozmazlených zbohatlíků vůbec zaobírat.
Systém boje, vývoje postavy, dialogů a hráčských rozhodnutí připomíná velice...

Patro.cz - PC, kancelář, mobily píše:

The Outer Worlds je single playerová fps sci-fi hra od uznávaných tvůrců z Obsidian Entertainment a Private Division. Ztracen během přepravy ve vzdálené části galaxie se probouzíš o dvacet let později, aby ses ocitl přesně uprostřed hluboké konspirace, jež hrozí zničit celou kolonii Halcyon.
Svět mimo naši atmosféru
K průzkumu tě budou lákat planety s rozličnou faunou a flórou. Korporátní terraformace
Korporátní kolonie
Prozkoumej orbitální stanice, dvě planety a různé usedlosti, vzniklé korporátní terraformací. Další kumpáni
Nebuď na to sám
V průběhu svého putování se setkáš s postavami, které se budou chtít přidat k posádce.
Prozkoumej neprobádaná zákoutí vesmíru
Tvým úkolem je prozkoumat ty nejvzdálenější kouty vesmíru, setkat se s rozličnými frakcemi a především zjistit, co jsi zač a kam až jsi ochoten zajít, abys spiknutí přišel na kloub. Ve světě korporátních hrátek jsi neznámá proměnná.
Herní obsah:
* Hráčem ...

Parametry The Outer Worlds (XONE)

Výrobce Ostatní
Konzole Xbox One

Podobné produkty

Podobné fráze: