Katalog > Hry pro konzole > Resident Evil 5 HD (PS4)

Resident Evil 5 HD (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 459 Kč
Dostupnost: Skladem
Specifikace Digitální remasterované verze jedné z nejoceňovanějších her posledních let je tu opět a svět hororových her o přežití nebude nikdy stejný. V nehostinné pouštní oblasti deset let po událostech v Raccoon City je hlavní hrdina Chris Redfield konfrontován s další noční můrou. Na tuhle konfrontaci ovšem nebude sám, ve hře se zmocníte také další, ženské postavy z Resi univerza jméne...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Resident Evil 5 HD (PS4)

Popis Resident Evil 5 HD (PS4)

Specifikace
Digitální remasterované verze jedné z nejoceňovanějších her posledních let je tu opět a svět hororových her o přežití nebude nikdy stejný.
V nehostinné pouštní oblasti deset let po událostech v Raccoon City je hlavní hrdina Chris Redfield konfrontován s další noční můrou. Na tuhle konfrontaci ovšem nebude sám, ve hře se zmocníte také další, ženské postavy z Resi univerza jménem Sheva Alomar.
Hra si bere některé mechanizmy z předchozího čtvrtého dílu, což znamená, že se na hru opět díváte z pohledu za ramenem hlavní postavy. Hra ohromí především dokonale vypiplanými postavami s nevídanou mimikou a téměř dokonalými vlasy. Prostředí je navíc ještě interaktivnější, než v minulosti a maso-chtivý lidé nakažení virem se na vás budou vrhat v masivnějším počtu. S velkým náporem nebezpečí ale také roste bohatší arzenál zbraní na dálku a speciální údery nohou i rukou na blízko.
Chris Redfield z her Resident Evil a Resident Evil: Code Veronica se vrací. < ...

Parametry Resident Evil 5 HD (PS4)

Výrobce CAPCOM
Konzole PlayStation 4
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: