Katalog > Hry pro konzole > One Piece: Burning Blood (PS4)

One Piece: Burning Blood (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 149 Kč
Dostupnost: Skladem
Máte rádi klasické bojovky? Pokud vás od tohoto typu her nikdo nedokáže odrthnout celé hodiny, bude pro vás skvělá volba i tato novinka One Piece: Burning Blood! Tato hra vás totiž dostane svými jedinečnými herními prvky a skvělou grafikou! Na dlouhé hodiny vás přiková k nekončícímu hraní. Burning Blood je další hra postavená na šíleném a bohatém One Piece univerzu, která nabízí nevídaný zážitek...

Všechny nabídky pro One Piece: Burning Blood (PS4)

Popis One Piece: Burning Blood (PS4)

Máte rádi klasické bojovky? Pokud vás od tohoto typu her nikdo nedokáže odrthnout celé hodiny, bude pro vás skvělá volba i tato novinka One Piece: Burning Blood! Tato hra vás totiž dostane svými jedinečnými herními prvky a skvělou grafikou! Na dlouhé hodiny vás přiková k nekončícímu hraní.
Burning Blood je další hra postavená na šíleném a bohatém One Piece univerzu, která nabízí nevídaný zážitek díky rychlému tempu jedinečným herním prvkům. Poprvé v sérii jde o čistokrevnou bojovku ve stylu série Tekken nebo Dead or Alive. 
Podle informací od vývojářů, bude možné využít také Paramount War mód. V tomto režimu budou hráči prožívat další drama. A to vše v perfektní animované grafice, která bude ve srovnání s konkurencí zase o krok napřed. Boje budou intenzivější než dřív. Stejně tak váš prožitek!
Tato verze hry Burning Blood je určena pro PS4. Naprosto vás vtáhne do děje svými jedinečnými efekty a možnostmi vedení boje. Animovaná grafika je propracovaná do těch nejmen...

Parametry One Piece: Burning Blood (PS4)

Výrobce Bandai Namco
Konzole Xbox One
Druh Bojové

Podobné produkty

Podobné fráze: