Katalog > Hry pro konzole > Hustle Kings VR (PS4 VR)

Hustle Kings VR (PS4 VR)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 355 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation Cameru! Přeneste se do světa nejlepší kulečníkové haly a zahrajte si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu dalších herních režimů. Poprvé ve virtuální realitě, díky které se ocitnete přímo u stolu. Předveďte co umíte Probojujte se na špici celosvětových žebříčků v ligových zápasech 1 proti 1, zahrajte si v tur...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hustle Kings VR (PS4 VR)

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu
Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Hustle Kings VR (PS4 VR)

SOFTCOM.cz píše:

GAP4143
Hustle Kings PS4 VR

Pro hraní této hry je nutné vlastnit Playstation VR příslušenství a možná placený účet Playstation Plus. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Kulečníkový stůl jako na dlani
Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy.
Kulečníkové řádění - Předveď se u stolu
Přenes do svého světa nejlepší kulečníkové haly a zahraj si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu báječných herních režimů.
Probojuj se na špici celosvětových žebříčků v ligových zápasech 1 proti 1, zahraj si v turnajích i denních výzvách, předveď své schopnosti s tágem, trikové šťouchy a logické výzvy nebo zkus své štěstí s jedinečnými a šílenými stoly Hustle Kings.

Díky plné podpoře PlayStation VR si zahraješ z úplně nové perspektivy a ...

KASA.cz píše:

Datum vydání: 13.10.2016
Žánr: Sportovní
Vydavatel: SIEE
Výrobce: EPOS Game Studios
Kulečníkový stůl jako na dlani
Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy.
Předveď se u stolu
Přenes do svého světa nejlepší kulečníkové haly a zahraj si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu báječných herních režimů.
Probojuj se na špici celosvětových žebříčků v ligových zápasech 1 proti 1, zahraj si v turnajích i denních výzvách, předveď své schopnosti s tágem, trikové šťouchy a logické výzvy nebo zkus své štěstí s jedinečnými a šílenými stoly Hustle Kings.
Díky plné podpoře PlayStation VR si zahraješ z úplně nové perspektivy a úhly můžeš odhadovat jako ve skutečném životě. Budeš si tak připadat, jako bys opravdu stál v kulečníkové herně budoucnosti.

DATART.cz píše:

simulace kulečníku pro PlayStation VR • ovládání přes DualShock nebo Move • hry 8-ball, snooker, black ball, kuller, cut throat aj. • možnost zkoušení triků • multiplayer on-line • různé herní stoly • výukové scénáře Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

FilmGame.cz píše:

Kulečník, poprvé ve virtuální realitě, díky které se ocitnete přímo u stolu. Vstupte do nejelegantnější kulečníkové herny a předvádějte profesionální šťouchy.
Přeneste se do nejlepší kulečníkové haly a zahrajte si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu dalších herních režimů. Probojujte se na špici celosvětových žebříčků v ligových zápasech 1 proti 1, zahrajte si v turnajích i denních výzvách, předveďte své schopnosti s tágem, trikové šťouchy a logické výzvy nebo zkuste své štěstí s jedinečnými a šílenými stoly Hustle Kings.
Díky plné podpoře PlayStation VR si zahrajete z úplně nové perspektivy a úhly můžete odhadovat jako ve skutečném životě. Budete si tak připadat, jako by jste opravdu byli v kulečníkové herně budoucnosti.
Počet hráčů: 2
Multiplayer: ANO (až 16 hráčů)
Podporované příslušenství: Dualshock 4, MOVE Motion Controller Black, PS4 Camera, PS Vita Remote Play Supported, PS4 VR
< br ...

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - zahrajte si kulečník přes Playstation VR, ovládejte Dualshockem nebo nově vyvinutým ovládáním přes dvojici MOVE ovladačů, podpora spousty kulečníkových her včetně US 8-Ball, Black Ball, Killer, Cut Throat, Snooker
Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy.Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice  čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 52% Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. Kulečníkové řádění v tom nejlepším možném provedení. Mnoho herních variací, světových žebříčků i napínavých turnajů.......

ONLINESHOP.cz píše:

Platforma: Playstation VR Typ hry: sportovní Lokalizace: Anglická Doporučený věk : 3 roky Datum vydání: 13.10.2016 Distribuce: oficiální ČR Datum vydání: 13.10.2016 Žánr: Sportovní Vydavatel: SIEE Výrobce: EPOS Game Studios Kulečníkový stůl jako na dlani Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. Předveď se u stolu Přenes do svého světa nejlepší kulečníkové haly a zahraj si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu báječných herních režimů. Probojuj...

MADER computer píše:

HUSTLE KINGS™ VR
PŘISTUP PŘÍMO KE STOLU
Ve virtuální realitě vyraz přímo do herny a zahraj si kulečník, jak se sluší a patří. Odhaduj úhly a přesně
miř šťouchy stejně jako ve skutečném světě.
1~2 hráči; HRÁČI NA SÍTI 2-16; MINIMÁLNĚ 1.1GB; Vibrační funkce DUALSHOCK®4; HD VIDEO VÝSTUP
480p • 720p • 1080i • 1080p; PODPORA REMOTE PLAY; KOMPATIBILNÍ S PlayStation®Move
Tento kupon s kódem je vydán společností Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited a jeho uplatnění mohou vůči vydavateli provést pouze uživatelé, kteří jsou držiteli účtu SEN (dříve známého jako účet v síti PlayStation®Network) registrovaného v České republice. Pro uplatnění kuponů s kódem pro obsah/služby klasifikované jako „18“ musejí být uživatelé držiteli hlavního účtu SEN starší 18 let. Kromě toho platí, že uživatelé musejí být starší 7 let a uživatelé do 18 let musí mít souhlas rodičů. Mohou platit ještě
další věková omezení. Pro účty SEN platí Podmínky poskyto...

Electro World s.r.o. píše:

Hra Hustle Kings VR pro systém PlayStation VR vás zavede do světa billiardu té nejvyšší úrovně. Staňte se profesionálem a zahrajte si v nejpopulárnějších halách, pestrých stylech a módech, které otestují vaše zručnost. Můžete se zúčastňovat turnajů a výzev a stát se celosvětovým profesionálem. Unikátní virtuální zážitek pro všechny fanoušky biliardových her.

Parametry Hustle Kings VR (PS4 VR)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 4
Virtuální realita Ano
Druh Sportovní
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: