Katalog > Hry pro konzole > Hustle Kings VR (PS4 VR)

Hustle Kings VR (PS4 VR)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 289 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation Cameru! Přeneste se do světa nejlepší kulečníkové haly a zahrajte si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu dalších herních režimů. Poprvé ve virtuální realitě, díky které se ocitnete přímo u stolu. Předveďte co umíte Probojujte se na špici celosvětových žebříčků v ligových zápasech 1 proti 1, zahrajte si v tur...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hustle Kings VR (PS4 VR)

Popis Hustle Kings VR (PS4 VR)

DATART.cz píše:

simulace kulečníku pro PlayStation VR • ovládání přes DualShock nebo Move • hry 8-ball, snooker, black ball, kuller, cut throat aj. • možnost zkoušení triků • multiplayer on-line • různé herní stoly • výukové scénáře Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Hra Hustle Kings VR pro systém PlayStation VR vás zavede do světa billiardu té nejvyšší úrovně. Staňte se profesionálem a zahrajte si v nejpopulárnějších halách, pestrých stylech a módech, které otestují vaše zručnost. Můžete se zúčastňovat turnajů a výzev a stát se celosvětovým profesionálem. Unikátní virtuální zážitek pro všechny fanoušky biliardových her.

KASA.cz píše:

Datum vydání: 13.10.2016
Žánr: Sportovní
Vydavatel: SIEE
Výrobce: EPOS Game Studios
Kulečníkový stůl jako na dlani
Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy.
Předveď se u stolu
Přenes do svého světa nejlepší kulečníkové haly a zahraj si 8-ball, snooker, black ball, killer, cut throat a celou řadu báječných herních režimů.
Probojuj se na špici celosvětových žebříčků v ligových zápasech 1 proti 1, zahraj si v turnajích i denních výzvách, předveď své schopnosti s tágem, trikové šťouchy a logické výzvy nebo zkus své štěstí s jedinečnými a šílenými stoly Hustle Kings.
Díky plné podpoře PlayStation VR si zahraješ z úplně nové perspektivy a úhly můžeš odhadovat jako ve skutečném životě. Budeš si tak připadat, jako bys opravdu stál v kulečníkové herně budoucnosti.

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty
Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. VypnutoVynechat z LightBoxu Kulečníkové řádění v tom nejlepším možném provedení. VypnutoVynechat z LightBoxu Mnoho herních variací, světových žebříčků i napínavých turnajů.......

Parametry Hustle Kings VR (PS4 VR)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 4
Multiplayer Ano
Virtuální realita Ano
Druh Sportovní

Podobné produkty

Podobné fráze: