Katalog > Hry pro konzole > DRIVECLUB VR (PS4 VR)

DRIVECLUB VR (PS4 VR)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 376 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation Cameru! Driveclub VR obsahuje všechen dodatečný stažitelný obsah, 5 nových tratí a nové herní módy. Driveclub VR vynáší, již tak famózní, řidičský zážitek z původní hry do nových výšin. Díky virtuální realitě PlayStation VR se opravdu ocitnete přímo v kabině luxusních vozů. Budete mít dokonalý přehled o vašem okolí a snadno tak odhadne...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DRIVECLUB VR (PS4 VR)

Popis DRIVECLUB VR (PS4 VR)

MADER computer píše:

Infolinka pro podporu PlayStation produktů je pro Česko dostupná na pražském telefonním čísle +420 225341407 a emailové adrese podpora@playstation.cz každý den v čase od 11:00 do 20:00.
Infolinka slouží nejen na technickou podporu všech PlayStation produktů, /PS2, PSP, PS3, PSN/, ale zároveň pro informace ohledně nových produktů, datum uvedení her, servisní podporu a další otázky ohledně PlayStation.

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - nejlepší závody pro virtuální realitu přichází na PS VR
 Společnost Sony to s virtuální realitou myslí úplně vážně a nejlepší automobilové závody Driveclub VR to jen potvrzují. Už původní hra dosahovala vysokých hodnocení i u kritiků a s nasazeným headsetem PS VR to bude ještě lepší zážitek.Klíčové vlastnostiTy nejlepší automobilové závody na platformě PlayStation 4Hra tvoří jedno z hlavních lákadel pro vyzkoušení virtuální reality80 detailně zpracovaných automobilůVíce než stovka zajímavých tratíZávodnický senCelou hru mají na triku zkušení vývojáři ze studia Evolution a jejich cílem je obdařit fanoušky závodních auťáků tunou zábavy. Jízdní model podědil řadu vlastností ze simulátorů, ale díky různým podpůrným systémům si skvěle zajezdí i začínající piloti. Obzvláště vhodná a pro plný zážitek nevyhnutelná, bude investice do nějakého pěkného volantu. Pocit z ovládání auta ve vysokých rychlostech pak hraničí téměř s......

Electro World s.r.o. píše:

Usedněte do kabiny luxusního vozu ve virtuálním světě adrenalinových závodů. DriveClub VR pro PlayStation VR vám poskytne jedinečný zážitek z jízdy z první osoby. Po klasických módech přináší VR edice i pár novinek - Cruise Mode, nabízející krásné pohledy na krajinu, nebo možnost zhlédnout záznam vlastní jízdy z pozice spolujezdce. Každé vozidlo je vyvedené do nejmenších detailů, co vám odhalí režim Inspection.

DATART.cz píše:

automobilové závody pro PlayStation VR • výborná grafika • hra simuluje celý kokpit auta – můžete se otáčet z okýnka, koukat do zrcátka apod. • více zapojuje reflexivní ovládání proti „vzdálenému“ ovladači • nádherné uplatnění VR ve hře Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

KASA.cz píše:

Usedni za volant
Při závodění záleží jen na tobě, na tvém vozu a na soupeři před tebou.
Zažij rychlost
Zasedni za volant, DRIVECLUB startuje motory a připravuje se na novou sezónu napínavých závodů.
Hra DRIVECLUB VR využívá úchvatného grafického výkonu a možností připojení systému PlayStation 4 a nevídaného vtažení do hry se soupravou PlayStation VR, a vezme tě na ta nejúžasnější místa v těch nejvýkonnějších vozech.
Prohlédni si kanadskou Fraser Valley nebo kouzelné jezero Shoji v Japonsku na vlastní oči díky novým funkcím jako režim „tempomat“, ve kterém si můžeš v poklidu prohlížet okolí, a „virtuální spolujezdec“, který ti umožní podívat se na své nejlepší jízdy ze sedadla spolujezdce.
Nově vybraných městských tratí je nyní nepředstavitelných 114. Usedni do jednoho z 80 ikonických supervozů a zažij ostré zatáčky, maximálně rychlé rovinky a souboje před cílem, který bude tak blízko, že se ho můžeš téměř dotknout....

Parametry DRIVECLUB VR (PS4 VR)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 4
Virtuální realita Ano
Druh Závodní
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: