Katalog > Hry pro konzole > Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 259 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Jedná se o přímé pokračování úspěšné a oceňované hry Deus Ex: Human Revolution. Příběh hráče zavádí do roku 2029, dva roky po Deus Ex 3. Svět se změnil a hlavním hrdinou se opět stává Adam Jensen, který se spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů ( nový druh terorismu vedený Victorem Marchenkem z Augmented...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

Popis Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

KONZOLIŠTĚ.cz píše:

KONEC AUGMENTACÍ? Nyní je rok 2029 a zlatá éra augmentací je u konce. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti a žijí odděleně od zbytku společnosti. Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů. Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců předchozího Human Revolution. Při Aug incidentu byly všichni mechanicky augmentovaní lidé na celém světě zbaveni kontroly nad svou myslí a těly, což mělo za následek smrt miliónů nevinných lidí. Day One Edice obsahuje: Balíček tajného agenta, Bonusovou misi, Digitální knihu a Digitální zvuky ze hry.

NákupníPohotovost.cz píše:

Další kapitola oblíbené herní série Deus Ex se blíží! Hra s podtitulem Mankind Divided se odehrává v roce 2029 dva roky po událostech Human Revolution. (mimo jiné také v Praze)Mechanicky rozšíření lidé jsou v této době považováni za vyděděnce a jsou nuceni žít odděleni od zbytku společnosti.Zkušený tajný agent Adam Jensen je nucen pracovat ve světě, který opovrhuje takovými jako on.Vy, coby Adam Jansen budete vyzbrojen nejmodernějšími zbraněmi a nejmodernější technikou, budete muset volit správné postupy a zvažovat, komu důvěřovat, pokud budete chtít odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí.

Alza.cz píše:

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty
Rok 2029 znamená konec zlaté éry augmentace. Augmentoví lidé se stali vyděděnci, kteří chtějí zničit budoucnost lidstva. Pomozte Adamu Jensenovi vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé světové spiknutí. V prvním příběhovém DLC k Deus Ex se Adam spojuje s Frankem Pritchardem, jeho bývalým kolegou ze Sarif Industries.Nastal rok 2029 a zlatá éra augmentace se nachýlila ke konci. Z augmentových lidí se staly vyděděnci a žijí odděleni od zbytku společnosti. Spiknutí, které se schovává za kriminalitu a teroristické útoky, si klade za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se spojuje s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, aby tomu zabránil. Společně se snaží zachránit lidstvo a potírat útoky augmentových teroristů. V prvním příběhovém DLC k Deus......

MADER computer píše:

Deus Ex: Mankind Divided je přímé pokračování velmi úspěšné a mnohokrát oceněné hry Deus Ex: Human Revolution.
Píše se rok 2029 a svět se změnil k nepoznání. Z augmentových lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcela odděleně od zbytku společnosti. Hlavní hrdina hry Adam Jensen je přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem. Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí.
Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců Human Revolution. Při Aug incidentu byly všichni mechanicky augmentoví lidé na celém světě zbaveni kontroly nad svou myslí a těly, což mělo za následek smrt miliónů nevinných lidí.
Zlatá éra augmentací je dávno u konce. Všudypřítomná kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka spiknutí, které má za cíl ovládnout lidstvo a jeho budoucnost. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou T...

ONLINESHOP.cz píše:

Deus Ex: Mankind Divided je přímé pokračování velmi úspěšné a mnohokrát oceněné hry Deus Ex: Human Revolution. Píše se rok 2029 a svět se změnil k nepoznání. Z augmentových lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcela odděleně od zbytku společnosti. Hlavní hrdina hry Adam Jensen je přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem. Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí. Deus Ex:...

MALL.CZ píše:

Rok 2029. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcele odděleně od zbytku společnosti. Náš starý známy Adam Jensen je přesto přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem.

SOFTCOM.cz píše:

GAP4139
Deus Ex: Mankind Divided PS4

Pro hraní této hry je možná nutné vlastnit placený účet Playstation Plus. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Rok 2029.
Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcele odděleně od zbytku společnosti.
Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva.
Náš starý známy Adam Jensen je přesto přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem.
Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí.

Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců předchozího Human Revolution.
Při Aug incidentu byly všichni mechanicky augmentovaní lidé n...

Parametry Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

Výrobce Square
Konzole PlayStation 4
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: