Katalog > Hry pro konzole > Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)

Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 179 Kč
Dostupnost: Skladem
CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE Rok: 2016 Lokalizace: Anglická Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startuje z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti. Meziplanetární konflikt Jste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)

Popis Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)

KONZOLIŠTĚ.cz píše:

Třináctý díl Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare vás vezme mimo naši planetu.Země čelí kruté válce, která devastuje její povrch, jenž se postupem času stává jen nehostinými ruinami kdysi civilizovaného světa. Lidé se snaží uprchout z planety země v obřích vesmírných lodích, ale válka je stíhá i za hranice naší atmosféry. Souboj lidí s lidmi, lidí se stroji. Call of Duty: Infinite Warfare přináší všem fanouškům Call of Duty tři unikátní herní módy: kampaň, multiplayer a zombie. Cod: Infinite Warfare přináší bohatý a poutavý příběh a vrací se k odvážným, vojenským kořenům série ve zcela novém prostředí, dosud neviděné v této herní sérii. V kampani pro jednoho hráče se ujmete role kapitána Reyese z jednotky Tier 1 a budete velet jedné z posledních pozemských válečných lodí jménem Retribution. Ta vám poslouží jako improvizovaná základna, kde naberete síly před další akcí. Perfektní grafické zpracování a příběh vytvoří opravdu hustou atmosféru, u toho prostě musíte být!...

Konzole a hry píše:

Popis hry


Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil.
Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.
Jste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se postavit nepřátelům ze všech koutů naší sluneční soustavy.
Bývalí kolonisté si totiž jednoho dne řekli dost a vyhlásili válku pozemské federaci. Co za tímto konfliktem stojí? A kdo je v jeho čele?
Tradičně nechybí ani zombie část hry, která je opět v šíleném retro duchu. Zombies in Spaceland vás zavedou do zábavního parku 80. let s kompletní přehlídkou atrakcí.
Nechybí arkádové hry, bláznivá horská dráha, disko koule, umělé rakety a spousta dalších. Klasickou co-op hratelnost pro čtyři hráče osvěží nové týmové mechaniky a také dobový soundtrack s největšími hity.

Proč nakupovat u nás? < ...

MADER computer píše:

Před koupí si prosím zkontrolujte nastavený region na Vaší konzoli, který musí souhlasit se zakoupenou licencí.
Licence zakoupená s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat.
1100 CALL OF DUTY®: INFINITE WARFARE BODU
Tento herní prídavek obsahuje 1000 + 100 bonusových Call of Duty® bodu (CP) tj. 10 % hodnoty navíc.
Je zapotrebí hra Call of Duty®: Infi nite Warfare, která se prodává samostatne. CP je herní
mena, kterou lze v Infi nite Warfare použít k získání zásobovacích beden ve hre více hrácu, k
získání zombie truhel v herním módu Zombies a k získání dalšího herního obsahu.
Zakoupené CP lze použít také pro nákup herního obsahu v Call of Duty®: Black Ops III. Je
zapotrebí hra Black Ops III, která se prodává samostatne. Infi nite Warfare musí být spuštena a
CP zaregistrovány ve hre než se tyto CP objeví v Black Ops III. Navštivte prosím
WWW.CALLOFDUTY.COM/FAQ kde se dozvíte více o CP a jejich aktivaci ve hre.
Je...

Gameonsale.cz píše:

V novém díle Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare zavítáme mimo naši planetu. Planeta Země čelí kruté válce, která pustoší její povrch, který se postupem času stává jen nehostinnými ruinami kdysi civilizovaného světa. Lidé se však snaží uprchnout z planety země v obřích vesmírných lodích, ale válka je stíhá i za hranice naší atmosféry. Souboj lidí s lidmi, lidí se stroji. Legacy Editon obsahuje hru Call of Duty: Infinite Warfare a Call of Duty 4: Modern Warfare.

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.
Už 4. listopadu 2016 nastanou předčasné Vánoce pro všechny fanoušky té nejžádanější střílečky. Vychází totiž Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare. VypnutoVynechat z LightBoxu Očekávaná beta je tady!Multiplayerová beta je skvělá možnost k otestování nových prvků hratelnosti. Stačí včas učinit předobjednávku a od 14. října si vzít v práci dovolenou nebo se ve škole umluvit pro nemoc. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.......

Market24 píše:

Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.MEZIPLANETÁRNÍ KONFLIKT\nJste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se postavit nepřátelům ze všech koutů naší sluneční soustavy. Bývalí kolonisté si totiž jednoho dne řekli dost a vyhlásili válku pozemské federaci. Co za tímto konfliktem stojí? A kdo je v jeho čele?POKLIDNÝ VESMÍR\nBěhem obrovské kolonizace vesmíru začali národy vytvářet organizaci United Nation Space Alliance (UNSA), která měla za úkol udržovat vesmírné cestování a obchodování. Mírovým orgánem UNSA se stala odnož The Solar Alliance Treaty Organization (SATO), jenž se starala o bezpečnost. Po nečekaném útoku na velení UNSA musí Nick Reyes převzít kormidlo poslední zbývající válečné lodi Retribution a postavit se nepříteli. Loď bude plnit funkci centrálního střed...

Parametry Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)

Výrobce Activision
Konzole PlayStation 4
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: