Katalog > Hry pro konzole > Bloodborne (PS4)

Bloodborne (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 414 Kč
Dostupnost: Skladem
Bloodborne je HARDCORE RPG, která nenechá nikoho chladným, už jen dohrát znamená zařadit se k elitě! Příběh nás zavede do starodávného a né tak opuštěného města Yharnam, které vynikalo na poli medicíny. Díky tomu mnoho poutníků a bytostí, hledalo svou záchranu právě v tomto městě, kde měl být lék úplně na vše a právě zde se rodí náš hrdina, který patří k poutníkům a který po příjezdu zjistí, že n...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bloodborne (PS4)

Popis Bloodborne (PS4)

Electro World s.r.o. píše:

Hra Bloodborne z edice PlayStation Hits je určená pro herní konzoli PlayStation 4 vás vtáhne do světa postiženého abnormální chorobou, která se přenáší krví. Příběh následuje postavu hráče, Lovce, naskrz zuboženým městem Yharnam, inspirovaným gotickým stylem ve Viktoriánské éře. Lovec pomalu odhaluje zajímavé tajemství města a zároveň bojuje s bestiemi. Při tom vše se snaží najít zdroj moři a zastavit ho. Aby to ale dokázal, musí porazit více silných vůdců. Hra je hrána z třetí perspektivy. Postava lovce, kterou ovládáte je plně přizpůsobitelná.

KASA.cz píše:

Vydej se do města, kde smrt, šílenství a děsivé příšery čekají na každém rohu.
Strach tě povede ke spáse
Vývojáři Hidetaka Miyazaki a FromSoftware - tvůrci legendárních akčních RPG her Demon's Souls, Dark Souls a Dark Souls II - přicházejí s hrou Bloodborne, zbrusu novou akční RPG hrou plnou neúprosného a neutuchajícího teroru. Hra je určena exkluzivně pro systém PlayStation 4.
Postav se svému strachu při hledání odpovědí v prastarém městě Yharnam, které bylo prokleto zvláštní endemickou nemocí sířící se ulicemi jako oheň. Nebezpečí je všudypřítomný stín plížící se v tomto hrůzném světě a ty musíš odhalit jeho nejtemnější tajemství, chceš-li přežít.
Datum vydání: 25.03.2015
Žánr: RPG

MALL.CZ píše:

Vývojáři Hidetaka Miyazaki a FromSoftware – tvůrci legendárního Demon's Souls a série Dark Souls – vám přináší své nové dítko. Zbrusu nové a neméně temné akční RPG, plné neúprosného a neutuchajícího teroru.

Alza.cz píše:

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty
 Nové DLC ke hře Bloodborne nabízí ještě temnější prostředí, tři nové lokace a nespočet nových monster v čele s legendárním bossem. 87% Vydej se do města, kde smrt, šílenství a děsivé příšery čekají na každém rohu. VypnutoVynechat z LightBoxu Svou žízeň po boji a krvi ukojíte na zcela nových lovištích, a to Hunter's Nightmare, Research Hall a Fishing Hamlet, kde se to příšerami jen hemží. VypnutoVynechat z LightBoxu Nové kouzelné útoky dopomohou ke zdolání monster.  VypnutoVynechat z LightBoxu......

Parametry Bloodborne (PS4)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 4
Druh RPG

Podobné produkty

Podobné fráze: