Katalog > Hračky do vody > SEVYLOR Plovací top plaváček

SEVYLOR Plovací top plaváček

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 399 Kč
Dostupnost: Skladem
Plovací top SEVYLOR plaváček- puddle jumpers Vestička s rukávky pro malé plavce, která dokonale padne, umožní rozpustilé vodní hrátky těm nejmenším. Vyjímečně bezpečná pomůcka pro plavání je určena dětem o hmotnosti od 14 kg do 23 kg. Rozměr: 52x25x13 cm. Hmotnost: 375 g Barvy: žlutá, oranžová, růžová, zelená

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SEVYLOR Plovací top plaváček

Popis SEVYLOR Plovací top plaváček

Hawaj.cz píše:

Plovací top pro děti Sevylor Plaváček - Víla

Každý vodní nováček nosí krásný plaváček! Vestička s rukávky pro malé plavce. Plovací top Plaváček je zárukou bezpečí dětí ve vodě.
Promyšlená konstrukce umožňuje přirozenost a volnost pohybu nejmenších dětí. Vnitřní náplň z PE pěny používané například v záchranných vestách zaručuje lehkost Plaváčka a maximální bezpečnost v porovnání s nafukovacími rukávky.
Plovací top drží vrchní část těla nad vodou a zamezuje nechtěnému samovolnému přetáčení dítěte. Plaváčci se velmi rychle stanou oblíbeným kamarádem malých plavců a rodičům dodají pocit jistoty.
- Pro děti o hmotnosti: 15 - 30 kg
- Materiál: 150 Denier Woven Polyester
- Certifikováno dle normy: EN13138-1
- Výrobek je držitelem patentu: U.S. PATENT D623,714
- Hmotnost: 170 g

MALL.CZ píše:

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechny lodě a čluny značky Sevylor s kódem MDHCZ5 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Sevylor Puddle Jumper Deluxe je vestička s rukávky pro malé plavce, která dokonale padne, umožní rozpustilé vodní hrátky těm nejmenším. Vyjímečně bezpečná pomůcka pro plavání je určena dětem o hmotnosti od 15 kg do 30 kg.

SPORTISIMO píše:

Vestička s rukávky Sevylor PLAVÁČEK HUMR je záruka bezpečí ve vodě. Vnitřní náplň, používaná též v záchranných vestách, zaručuje lehkost. Umožňuje přirozený pohyb ve vodě a je mnohem bezpečnější než nafukovací rukávky. Tento plovací top drží vrchní část malého plavce nad vodou, zároveň nedovolí nechtěné samovolné přetáčení. S touto vestičkou získají rodiče větší pocit jistoty.

Parametry SEVYLOR Plovací top plaváček

Výrobce Sevylor
Druh Rukávky

Podobné produkty

Podobné fráze: