Katalog > Hračky do vody > Intex Volejbal vodní

Intex Volejbal vodní

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 179 Kč
Dostupnost: Skladem
Nafukovací volejbalové hřiště pro děti i dospělé. Užijte si spoustu zábavy v bazénu! * velikost (dxšxv): 239 x 64 x 91 cm * včetně nafukovacího volejbalového míče * vhodné pro děti od 6 let Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.500 Výška (cm): 8.00 Šířka (cm): 23.00 Hloubka (cm): 21.00...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Intex Volejbal vodní

Popis Intex Volejbal vodní

Feedo.cz píše:

S touto nafukovací volejbalovou sadou můžeš zažít velké zápasy plné napětí a zábavy. Sestavte s kamarády nebo v rodině více mužstev a uspořádejte velký voljebalový turnaj. Rozměry a specifikace: Přibližná velikost sady 239×64×91 cm. Součástí sady je i nafukovací míč a opravná sada. Vyrobeno z kvalitního a pevného materiálu.

Sport365.cz píše:

Nafukovací volejbal do bazénu S touto nafukovací volejbalovou sadou můžete zažít velké zápasy plné napětí a zábavy. Sestavte s kamarády nebo v rodině více mužstev a uspořádejte velký volejbalový turnaj. Součástí sady je i nafukovací míč a opravná sada. Výrobky značky Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. Součástí balení taška a nafukovací míč. Technické údaje:
- výrobce INTEX
- barva oranžovo/žlutá
- velikost (dxšxv): 239 x 64 x 91 cm
- síla stěny 0,25mm
- hmotnost: 1,5 kg
- základně otvory pro ukotvení závaží.
- včetně nafukovacího volejbalového míče
- vhodné pro děti od 6 let

Nejbaby.cz píše:

Nafukovací volejbalová sada se sítí pro děti od 6 let, součástí opravná sada a nafukovací míč. Přibližná velikost 239cm x 64x 91cm. Vyzkoušejte nafukovací volejbalovou sadu se sítí určenou do bazénu. Stačí nafouknout a budete mít o zábavu postaráno na dlouhé hodiny. Volejbalovou sadu s sebou můžete pohodlně vzít i na dovolenou k hotelovému bazénu. Součástí balení je nafukovací míč a opravná sada.
Rozměry po nafouknutí: 239 x 64 x 91 cm (velikost je pouze orientační)
Materiál:Kvalitní vinyl.
Opravná sada přiložena

Hawaj.cz píše:

Nafukovací vodní volejbal Intex

S touto hrou zažijete spoustu zábavy ve Vašem bazénu. Součástí balení je i nafukovací míč.
- Rozměry: 239 x 64 x 91 cm
- Včetně nafukovacího míče
- Materiál: PVC 0,25 mm (míč PVC 0,18 mm)

Parametry Intex Volejbal vodní

Výrobce Intex

Podobné produkty

Podobné fráze: