Katalog > Hračky do vody > Bestway Nafukovací kruh Pneumatika 91 cm

Bestway Nafukovací kruh Pneumatika 91 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 62 Kč
Dostupnost: Skladem
Nafukovací kruh Pneumatika je vhodná pro vodní radovánky doma u bazénu nebo u moře.

Všechny nabídky pro Bestway Nafukovací kruh Pneumatika 91 cm

Popis Bestway Nafukovací kruh Pneumatika 91 cm

Market24 píše:

Bestway 36016 Nafukovací kolo pneumatika 91cmStylové nafukovací kruh ve tvaru pneumatiky Vám poskytne příjemnou relaxaci na vodě v letních vedrech. Toto nafukovací kolo svou grafikou připomíná pneumatiku z automobilu. Je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu. Je určeno nejen dětem od 10 let. S tímto kolem je možné zažít na vodě množství skvělé zábavy. Kolo je snadné a praktické. Nezabírá mnoho místa a na jeho nafouknutí není nutná pumpa takže jej můžete vzít kdekoliv s sebou.
Průměr 91 cm
Ventil s jištěním proti nežádoucímu úniku vzduchu
materiál PVC
Určené od 10 let
certifikát CE

Sport365.cz píše:

Nafukovací kruh do vody Bestway Pneumatika 36016 je vhodný pro děti (10+ let) i dospělé, do bazénu a na klidnou vodu. Po nafouknutí má tento kruh průměr ±91cm a maximální nosnost do 80 kg. Nafukovací kruh Pneumatika 36016 je vyrobený z pevného a testovaného vinylu s bezpečnostním ventilem. Upozornění: při koupání může dojít k utonutí, proto nikdy nenechávejte děti koupat bez dozoru dospělé, kompetentní osoby!

Bambule Království hraček píše:

Klasický nafukovací kruh do vody. Speciální potisk ve stylu pneumatiky. Velikost kruhu je 91 cm. Nafukovací kruh podpoří každou letní zábavu. Hodí se do bazénu, k rybníku, nebo moři. S nafukovacím kruhem si hrají dívky i chlapci. Hra s kruhem není věkově omezena.

Parametry Bestway Nafukovací kruh Pneumatika 91 cm

Výrobce BESTWAY
Druh Kruhy

Podobné produkty

Podobné fráze: