Katalog > Hračky do vody > BanBao Creatables postav si zvíře 3v1 lev

BanBao Creatables postav si zvíře 3v1 lev

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 526 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
BanBao nyní přináší zcela novou sérii Creatables, která je vyrobena pro milovníky zvířat. Díky nové sérii Creatables si lze prostřednictvím jedné stavebnice sestavit hned 3 různé tvory. Miluješ majestátní, elegantní tvory jako je král zvířat – lev? Postav si ho. Máš rád sice všechny kočkovité šelmi, ale tygr je ti ještě bližší než lev? Postav si tygra. Miluješ pravěk a dinosaury? Postav si hned t...

Všechny nabídky pro BanBao Creatables postav si zvíře 3v1 lev

Popis BanBao Creatables postav si zvíře 3v1 lev

BanBao nyní přináší zcela novou sérii Creatables, která je vyrobena pro milovníky zvířat. Díky nové sérii Creatables si lze prostřednictvím jedné stavebnice sestavit hned 3 různé tvory. Miluješ majestátní, elegantní tvory jako je král zvířat – lev? Postav si ho. Máš rád sice všechny kočkovité šelmi, ale tygr je ti ještě bližší než lev? Postav si tygra. Miluješ pravěk a dinosaury? Postav si hned toho nejznámějšího z nich – Tyrannosaura rexe. To všechno ti umožní tato BanBao stavebnice. Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi.
BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost a procvičuje jejich soustředění.
Materiál: plast
Balení obsahuje: 328 dílků
Věk: 5+

Parametry
Druh Hračka
Jazyk Česky
Rok vydání 2016

Parametry BanBao Creatables postav si zvíře 3v1 lev

Výrobce Ban Bao

Podobné produkty