Katalog > Hot dogy

Hot dogy

Nalezeno:    9 produktů

SENCOR SHM 4210

* pro ohřev 1 až 6 ks nožiček párků * nástavec na vaření 1 až 3 ks vajec * možnost přípravy zeleniny v páře (kukuřičné klasy, brokolice, chřest apod.) * nástavec na rozpékání pečiva * možnost samostatné aktivace funkce vaření párou nebo nástavce na rozpékání pečiva * protiskluzové nožky * snadné čištění * příkon 350 W * KE STAŽENÍ: Český návod

Více informací
od 417 Kč
Koupit nejlevněji

Gallet Hot dog MAH 50

Hotdogovač s kapacitou na 12 párků a nástavci na vaření vajec a kukuřice. Gallet Hot-dog MAH 50 je vybaven transparentní nádobou a vertikálním nástrčným trnem na ohřev rohlíků. Protiskluzové nožky zajišťují stabilitu na pracovní ploše. Jednotlivé díly můžete mýt v myčce nádobí.

Více informací
od 657 Kč
Koupit nejlevněji

Ariete 186

Přístroj na Hot dogy Ariete 186. Lze použít i jako specální gril na párty, či klobásy. Po skončení přípravy, potraviny automaticky vyskočí a vy tak nemusíte hlídat, kdy budete mít párek hotový. Příprava je rychlá a jednoduchá.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Gallet Hot dog MAH 502

Hotdogovač s kapacitou na 12 párků a nástavci na vaření vajec a kukuřice. Gallet Hot-dog MAH 502 je vybaven transparentní nádobou a 2 vertikálními nástrčnými trny na ohřev rohlíků. Protiskluzové nožky zajišťují stabilitu na pracovní ploše. Jednotlivé díly můžete mýt v myčce nádobí.

Více informací
od 743 Kč
Koupit nejlevněji

GUZZANTI GZ 460

Hotdokovač Guzzanti GZ 460 Retro. Nerezové tělo přístroje, kovové trny pro současné rozpečení 2 kusů pečiva, pozvolná příprava párků v páře, skleněná nádoba s nerezovým košíkem, nastavitelný termostat (30 – 100 °C), ideální také pro vaření vajec a kukuřice, snadná údržba.

Více informací
od 2 799 Kč
Koupit nejlevněji

Orava HM 01

Hotdogovač s nádobou na ohřev až 6 párků. Orava HM-01 je vybaven jedním vertikálním trnem na ohřívání pečiva a varnou nádobou s nepřilnavým povrchem. Párky jsou ohřívány v horké páře.

Více informací
od 597 Kč
Koupit nejlevněji

Vigan Hot Dog HD20X

Hotdogovač s příkonem 420 W a s nerezovým zpracováním. Vigan Hot Dog HD20X hotdogovač je vybaven nádobou z tvrzeného skla, nerezovým košem až pro 20 párků a 2 vertikálními rozpékacími hroty. Možnost dlouhodobého udržování teploty. Světelná indikace ohřevu. Samostatný vypínač ohřevu rozpékacích hrotů.

Více informací
od 2 299 Kč
Koupit nejlevněji

Vigan Mammoth HD20X (HD20X)

Hotdogovač Hotdogovač Vigan Mammoth HD20X skvěle slouží pro rychlé domácí občerstvení. Rychle a snadno s ním připravíte nejen oblíbené párky v rohlíku, ale uvaříte i vejce, kukuřici a jinou zeleninu, jako je například brokolice či chřest. Spotřebič se vyznačuje kvalitním celonerezovým zpracováním, který zaručuje dlouhou životnost i snadnou údržbu. Skládá se z těla v bílém provedení, nerezového víka s madlem a otvorem pro odvod páry a nerezového koše až pro 20 standardních párků. Je opatřen také nerezovou miskou na vodu pro vytvoření dostatečného množství páry pro ohřev. Rozpečení na...

Více informací

VIGAN HD20X + DOPRAVA ZDARMA

Hotdogovač pro rychlé domácí občerstvení, oblíbené párky v rohlíku v klidu domova rychle a levně, vhodný i pro vaření vajec, kukuřice a jiné zeleniny jako např. brokolice, chřestu apod., kvalitní celonerezové zpracování, tělo v bílém provedení, nádoba ze speciálního tvrzeného varného skla pro bezpečné používání a dlouhou životnost (rozměry nádoby - výška 21 cm, průměr 16 cm). Klíčové vlastnosti: Nerezové víko s madlem a otvorem pro odvod páry Nerezový koš až pro 20 ks standardních párků Nerezová miska na vodu pro vytvoření dostatečného množství páry pro ohřev 2 vertikální rozpékací hroty z le...

Více informací