Katalog > Horská kola > LIV Tempt 2 LTD 2016

LIV Tempt 2 LTD 2016

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Horské kolo Liv Tempt 2 LTD 27.5" Popis MODEL TEMPT JE IDEÁLNÍ VOLBA PRO SPORTOVNĚ ORIENTOVANÉ BIKERKY. URČENÝ JE NA POHODOVÉ JEŽDĚNÍ PRO ZÁBAVU NEBO UDRŽENÍ V DOBRÉ KONDICI. JAKO DOMA BUDE NA HRAVÝCH TRAILECH A ZVLÁDNE TŘEBA I LEHČÍ CYKLOMARATON. Lehký rám z materiálu ALUXX nabízí příjemnou dámskou geometrii pro pohodlnou jízdní pozici. Kola o rozměru 27.5“ v sobě kombinují ty nejlepší ...

Všechny nabídky pro LIV Tempt 2 LTD 2016

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LIV Tempt 2 LTD 2016

Horské kolo Liv Tempt 2 LTD 27.5"
Popis
MODEL TEMPT JE IDEÁLNÍ VOLBA PRO SPORTOVNĚ ORIENTOVANÉ BIKERKY. URČENÝ JE NA POHODOVÉ JEŽDĚNÍ PRO ZÁBAVU NEBO UDRŽENÍ V DOBRÉ KONDICI. JAKO DOMA BUDE NA HRAVÝCH TRAILECH A ZVLÁDNE TŘEBA I LEHČÍ CYKLOMARATON.
Lehký rám z materiálu ALUXX nabízí příjemnou dámskou geometrii pro pohodlnou jízdní pozici. Kola o rozměru 27.5“ v sobě kombinují ty nejlepší vlastnosti rozměrů 26“ a 29“, to znamená výbornou akceleraci, skvělou ovladatelnost a zároveň vysokou stabilitu. Pokud jde o výbavu, nerovnosti a terénní nástrahy si bere na starosti odpružená vidlice se 100 mm zdvihu, především v náročnějších pasážích a sjezdech oceníte spolehlivé hydraulické brzdy.
* Rám: Velikosti
* Barva: White
* Rám: ALUXX Aluminum
* Vidlice: SR Suntour XCR RL-R Air, 100 mm travel, remote lockout
* Komponenty: Řídítka
* Představec: Giant Sport OS
* Sedlovka: Giant Sport OS
* Sedlo: Liv Contact Upright < br...

Parametry LIV Tempt 2 LTD 2016

Výrobce Liv
Sezóna 2016
Určení Dámské, pánské, dětské. Liší se konstrukcí kola a sedla. Dámská

Podobné produkty

Podobné fráze: