Katalog > Horolezecké karabiny > Climbing technology BE UP

Climbing technology BE UP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 572 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
Univerzální pomůcka určená pro jištění a slaňování s inovativním designem.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Climbing technology BE UP

Popis Climbing technology BE UP

Quillcz.cz píše:

Hmotnost: 85 gPrůměr lana: jednoduché: 8.6 - 10.5 mm, poloviční/dvojité: 7.3 - 9 mmBarva: (viz foto)Certifikace: UIAA, EN 15151-2:2012, type 4Záruka: 3 roky
Intuitivní a snadno ovladatelný, BE UP má modulární brzdový systém pro optimalizaci brždění se všemi typy lan, umožňuje nezávislé jištění dvou druholezců současněPoužití s jednoduchými, polovičními i dvojitými lany.
Univerzální kyblík s inovativním a kompaktním designem
Vhodný pro sportovní lezení i tradiční alpské vícedélkové lezení
Intuitivní a snadno ovladatelný, BE UP má modulární brzdový systém pro optimalizaci brždění se všemi typy lan
Umožňuje nezávislé jištění dvou druholezců současně
Určen k použití s jednoduchými, polovičními i dvojitými lany, průchod lan je velice snadný
Díky unikátní konstrukci také dochází k velmi malému tření lana a jistítko se málo hřeje
Speciální drážky pro velice snadné brždění
Snadné odblokování a následné spuštění druholezce
Vyvinuto a...

4camping.cz píše:

Be Up je víceúčelové slaňovací jistítko s možným použitím na poloviční a dvojitá lana o průměru 7,3 až 9 mm a jednoduchá lana o průměru 8,6 až 10,5 mm. Víceúčelové jistítko typu kyblík Be Up od značky Climbing Technology je s inovativním designem a praktickým zpracováním dokonalým pomocníkem pro sportovní i vícedélkové lezení. Svým intuitivním ovládáním je snadno použitelný i pro začátečníky. Svým unikátním brzdným systémem umožňuje jištění dvou lezců současně. Kyblík je vhodný na poloviční a dvojitá lana o průměru 7,3 až 9 mm a jednoduchá lana o průměru 8,6 až 10,5 mm. Hlavní přednosti kyblíku Be Up: efektivní jištění až dvou lezců naráz díky Guide módu dokonale zpracované zářezy pro perfektní kontrolu spolehlivé konstrukční zpracování zajišťuje velmi malé zahřívání jistítka snadný průchod lana vyrobené kováním za vysokých teplot velká odolnost splňuje normu EN 15151-2: 2012 Typ 4 Be Up návod na použití:...

9b-plus píše:

Slaňovací kyblík Be up je multifunkční jistící a slaňovací prostředek lehké konstrukce a inovativního designu. Intuitivní a snadno ovladatelný systém Be up má modulární brzdový systém, který optimalizuje brždění u všech typů lana a umožňuje nezávislé samouzamykací jištění jednoho nebo dvou druholezců. Vhodné pro slaňování a jištění na polovičních, jednoduchých i dvojitých lanech. Je určený pro sportovní lezení nebo alpské vícedélkové lezení.

MALL.CZ píše:

Výhodný set kyblíku Climbing Technology Be Up + HMS karabiny Concept SGL s pérkem bránící přetočení karabiny na oku úvazku. Skvělé jak pro sportovní lezení, tak i tradiční alpské vícedélkové lezení. Vhodné pro použití s jednoduchým, polovičním i dvojitým lanem.

Parametry Climbing technology BE UP

Výrobce Climbing Technology

Podobné produkty

Podobné fráze: